SERO DECK • Aradığınız Herşey...

#Serkan

Meraklı
Tepki
0

SERO DECK NEDİR ?
"SERO DECK"
4 Ekim 2018 tarihinde kurulan ve 5 Ekim 2018 tarihinde paylaşımlar yapmaya başlayan bir blog sitesidir. Her telden paylaşımlar yapan eğlenceli ve bilgili bir blog sitesi olmasına rağmen kısa sürede günlük ziyaret ortalaması +250 olmuştur. Günden güne ziyaretçi sayısı yüksek olan "SERO DECK" artık günlük blog paylaşımlarına dikkat etmektedir ve ayrıntılı yazılar paylaşmaktadır. "Aradığınız Herşey" sloganı ile blog sitenin her telden ve her türlü paylaşım yaptığını belirtmektedir.

HİZMETLERİMİZ
-
OYUN BÖLÜMÜ : Oyun bölümünde Oyun Hileleri - Oyun İncelemeleri - Oyun Haberleri ile ilgili blog yazıları paylaşılmaktadır. Hile severleri de unutmadık, oyun hilesi yapmak isteyenler için ideal bir blog sitesi. Ayrıca her türden oyun hilesi yayınlanmaktadır. İnceleme ve Haberler de her türden olmak üzere paylaşılmaktadır.
-
MOBİL BÖLÜMÜ : Mobil bölümü de bildiğiniz üzere Android, IOS ve diğer sistemler den oluşmaktadır. Mobil Sistemler - Android - IOS (İphone OS) olmak üzere ve Mobil Download - Android Oyun - Android Uygulama bölümlerinden oluşmaktadır, ayrıca Diğer Mobil Sistemler bölümü de mevcuttur. Oyun hileleri ve uygulamalar paylaşılmaktadır ayrıca mobil sistemler ile alakalı yazılar da yayınlanmaktadır.
-
TEKNOLOJİ BÖLÜMÜ : Zaten bölümün isminden anlamış olmalısınız. Bilgisayar & İnternet - Bilim ve Teknoloji - İşletim Sistemleri - Sosyal Ağlar olmak üzere bölümler ile alakalı yazılar da yayınlanmaktadır. Bilirsiniz işte sorunlara destek veya ilgili makaleler vs. gibi yazılar yayınlanmaktadır.
-
GENEL KÜLTÜR & YAŞAM BÖLÜMÜ : Tabiki de yaşam ve günlük hayatımızda ki faaliyetleri unutmadık. Bu bölüm insanların hayatında bazı değişkenler gösterebilir. Yemek Tarifleri - Sağlık ve Yaşam - Genel Kültür - Eğitim olmak üzere sizlere sunduğumuz en büyük ayrıcalıktır. Gerek öğrenciler, gerek ev hanımları ve gerek yaşam kültürünü takip edenler.
-
NOT: En kısa sürede farklı bölümler de eklenecektir. Ayrıca istek bölümleri bizlere iletebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?
Google'da ve ya başka bir platform' da araştırma yapıyoruz gündemde neler var, internet ortamındaki kullanıcıların istekleri neler ? Bu tarz araştırmalar yaparak ve isteklere bakarak geniş çaplı bir başlık araştırması yapıyoruz. Makale yazdıktan sonra sizlere yayınlıyoruz fakat yazarken de sizlerin anlaması için bazı sunumlar yapıyoruz. Ekip arkadaşlarım ve ben düzenli planlanmış çalışmalar sergiliyoruz.

REKLAM VERMEK İSTEYENLER
Blog sitemiz de reklam alanları mevcut, uygun fiyatlara tanıtım yapmak isteyen ve reklam yapmak isteyenleri özenli şekilde yardımcı olabiliriz.

İLETİŞİM
TEL : 0552 276 05 04 (WhatsApp - SMS - Çağrı)
TEL : 0537 236 60 82 (WhatsApp)
MAİL : destek@serodeck.com

SERO DECK BLOG SİTESİ : TIKLA GİT

Üst Alt