Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz.
 • Kendi sosyal grubunu oluşturabilir, çevre edinebilirsin. Etkinlikler, kaynaklar düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
 • Ürün & hizmet satışı yapabilir ve satılık, alınık, ücretsiz ilanlar verebilirsin.
 • Diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Sehirlersohbet

  miyo

  Yeni üye
  Katılım
  31 Ara 2017
  Mesajlar
  1
  Tepki
  0
  Puan
  0
  Konum
  17 | Çanakkale
  IRCD Sunucu Adı:www.Sehirlersohbet.com  Sunucu Sahibi:KaRoN  Sunucu Bağlantı Portları: 6665, 6666, 6667, 6668, 6669, 7000  Toplam Link Sayısı: 2  Root Administrator:Aylak_Lady  Network Administrator:Kalben - nergis-NazLi- Rihtim- aRDaA  Technical Administrator:KaRoN  Services Administrator: GReeNWhite  Server Administrator:aSkk-helloween  Co Administrator:eZo  IRC Operatör:M`y


  HelpFounder:GreenWhite  Kullanıcı Sayısı50


  Kanal Sayısı: 2

  Sunucu Hakkında Belirtmek İstedikleriniz: Günümüz Toplumunda Sosyaliteyi Sürdürmenin,Geliştirmenin En Masrafsız Yolu Sohbet Siteleri dir. İnsana Hayatı Boyunca Karşılaşamayacağı Irklarla Muhabbet Etme İmkanı Sunar.Bizler de Kendimizce Ahlaki Olarak Kendi Benliğine Saygı Duymuş Kullanıcılarımız İle Keyifli Muhabbet,Arkadaşlık İçindeyiz Bu Kaliteli Düzeni Bozmadan Arkadaş Olmak İsteyen Herkesi Bekleriz .

  Sunucu İletişim : www.sehirlersohbet.com

  Radyo Sehirler Fm olarak : Sehrin Sesi sloganı ile sizlere hitap ediyoruz .Eğer Evde,İşte,Yolda,Boşluğunuz Da .. RADYO Spikerinin Sesi Doldurur .Yalnızlığınızın İmdadınıza Yetişir. Sabah Kalktığınızda Kahvaltı Masasında Yalnız Değilsiniz dir.Artık Güne Evin Havasını Renklendiren Espirilerle Başlarsınız Sanki Konuşan Kişi Yan Odanızdaymış gibi..Veya Yol Arkadaşınız Vs.Hep Yanınızda Olmak İçin Varız Sizde bizim Yanımızda Olamak Daha Geniş Kitlelere Duyurmak Yalnızlık Paylaşmak İstiyorsanız ‘’DJ’’ Alımlarımız Devam Etmekte 24 Saat Sorumlalarla Görüşebilirsiniz .
   
  instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst Alt