Sehirlersohbet

miyo

Yeni üye
Katılım
31 Ara 2017
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
Konum
17 | Çanakkale
IRCD Sunucu Adı:www.Sehirlersohbet.comSunucu Sahibi:KaRoNSunucu Bağlantı Portları: 6665, 6666, 6667, 6668, 6669, 7000Toplam Link Sayısı: 2Root Administrator:Aylak_LadyNetwork Administrator:Kalben - nergis-NazLi- Rihtim- aRDaATechnical Administrator:KaRoNServices Administrator: GReeNWhiteServer Administrator:aSkk-helloweenCo Administrator:eZoIRC Operatör:M`y


HelpFounder:GreenWhiteKullanıcı Sayısı50


Kanal Sayısı: 2

Sunucu Hakkında Belirtmek İstedikleriniz: Günümüz Toplumunda Sosyaliteyi Sürdürmenin,Geliştirmenin En Masrafsız Yolu Sohbet Siteleri dir. İnsana Hayatı Boyunca Karşılaşamayacağı Irklarla Muhabbet Etme İmkanı Sunar.Bizler de Kendimizce Ahlaki Olarak Kendi Benliğine Saygı Duymuş Kullanıcılarımız İle Keyifli Muhabbet,Arkadaşlık İçindeyiz Bu Kaliteli Düzeni Bozmadan Arkadaş Olmak İsteyen Herkesi Bekleriz .

Sunucu İletişim : www.sehirlersohbet.com

Radyo Sehirler Fm olarak : Sehrin Sesi sloganı ile sizlere hitap ediyoruz .Eğer Evde,İşte,Yolda,Boşluğunuz Da .. RADYO Spikerinin Sesi Doldurur .Yalnızlığınızın İmdadınıza Yetişir. Sabah Kalktığınızda Kahvaltı Masasında Yalnız Değilsiniz dir.Artık Güne Evin Havasını Renklendiren Espirilerle Başlarsınız Sanki Konuşan Kişi Yan Odanızdaymış gibi..Veya Yol Arkadaşınız Vs.Hep Yanınızda Olmak İçin Varız Sizde bizim Yanımızda Olamak Daha Geniş Kitlelere Duyurmak Yalnızlık Paylaşmak İstiyorsanız ‘’DJ’’ Alımlarımız Devam Etmekte 24 Saat Sorumlalarla Görüşebilirsiniz .
 
Üst Alt