Satılık Wisecp Hosting Sitesi

E-Ticaret & Alışveriş

dijvar

Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
5
Site adresi : pm isteyiniz

Sitenin aylık getirisi: YOK - * Aciklamada okuyunuz

Sitenin açılış tarihi: 06/09/2019 / ** Aciklamayi Okuyunuz

DA / PA Değerleri: 11/21

Kategori, sitenin içeriği nedir: Hosting/Domain Sunucu Satışı

Günlük hit sayısı: 10 veya 20 / *** Acıklamayı okuyunuz

Ziyaretçi kaynağı: Sosyalmedia / arama motorları

Domainin yaşı: 2,5

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerigi ile satılıktır.

Hosting dahil midir: Hayır Dahil Değildir 1 Ay idare edebilirim.

Banlı olduğu sponsor var mı: Bilindik banı Yoktur

Banlı olduğu arama motoru var mı: Bilindik banı Yoktur

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet +150 Dolar ile Lisans transfer ücreti

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok WİSECP Enterprise Lısanıdır Premium Destek & Güncelleme

(Ömürboyu Ücretsiz!)

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır YOK

istenilen fiyat : 6250 TL

Maddi ihtiyacım oldugundan satıyorum. Wisecp sitesinde 750 $ fiyatı vardır. Güncel kur ile 750$x13.733=10300₺ fiyatı oluyor. 4050₺ karınız oluyor. Al sat için bile alabilirsiniz.

Acıklama : Hosting Domain Sunucu Satışları yaptığım sitemi satışa sunuyorum, öncelikle şunu belirtmek isterimki fiyat konusunda tekliflerinizide iletebilirsiniz ve değerlendirmeye alabilirim. Lütfen Düşene vurur gibi teklif vermeyin Hosting Satış sitesi için domain oldukca güzeldir akılda kalıcı bir domain olup, hosting scripti Wisecp yazılımıdır ve enterprise olup reklamsızdır ayrıca Premium Destek & Güncelleme Ömürboyu Ücretsizdir Şuanki scriptin fiyatı kendi sitesinde 750Dolar ve şuan tükenmekte sınırlı sayı ile satılıyor.

* Sitenin aylık getirisi şuan için VDS hizmetinden gelmekte,site satışını daha önceden düşündüğüm için reklam veya yeni müşteri almadım, zaten satışa kesinlikle müşteriler ve Sunucu Dahil Değildir Sadece Script /Domain dir.

**2004 den başka domainler altında hizmet sağladım ve 2019 yılında şuanki domain değişikliği yapıldı.

*** Satışa cıkaracağımdan dolayı hit veya satışın devam etmesi için hiç bir çalışma yapmadım yinede günlük 10 veya 20 arası hiti vardır. Elimden geldiğince herşeyi yazmaya çalıştım umarım yanlış veya eksik bişey yazmamışımdır.

Alan kişiye hayırlı bereketli olur İnşallah.

Üst Alt