Samsung Galaxy Note 9'un En İyi Özellikleri

webmaster

Kullanıcı
Katılım
Eki 19, 2019
Puan
28
Konum
Webmaster Forum
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
webmaster
Samsung’un 2018 yılında çıkardığı yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9, kullanıcılardan tam not almayı başardı. Kullanıcılar, Samsung Galaxy Note 9’un en iyi özellikleri nedir? Sorusunu araştırıyor. Üstün donanımsal özellikleriyle mükemmel bir Android deneyimi sunan Samsung Galaxy Note 9’un dikkat çeken özelliklerini, sizler için bu yazımızda hazırladık...
1584875121430.png

Samsung Galaxy Note 9'un En İyi Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefon tercihinde bulunmak isteyenler ile Samsung Galaxy Note 9 sahibi olup da özelliklerini tam anlamıyla bilemeyenler, Samsung Galaxy Note 9’un en iyi özellikleri nedir? Sorusunu soruyor. Samsung Galaxy Note 9’un en iyi özellikleri merakla araştırılıyor. Bu yazımızda bu sorunun yanıtını maddeler halinde vereceğiz. Şık tasarımı ile Note 8’i andıran ancak Note 8’den daha üstün özelliklere sahip Note 9’un en iyi özelliklerine gelecek olursak:

1- Note 9’un Olmazsa Olmazı Yenilenen S-Pen

Samsung’un Note serisinin tamamında yer alan ve kullanıcılara daha iyi bir dokunmatik deneyimi sunması için yerleştirilen S-Pen, Note 9’da da yerini aldı. Hem de Note 9’un S-Pen’i gücünü Bluetooth’tan alıyor! Öyle ki bluetoothlu S-Pen ile sunum yaparken slaytlar değiştirilebiliyor, video izlerken videolar duraksatılıp yeniden başlatılabiliyor ve daha birçok şey yapılabiliyor. Bu yüzden de S-Pen, Samsung Galaxy Note 9’un en iyi özellikleri arasında yerini alıyor.
1584875135992.png

2- Üstün Pil Ömrü ve Batarya Kullanım Süresi

Note 9 sahibi bir telefon kullanıcısı, taşınabilir şarj aletleri (powerbank) için masraf yapmaya ihtiyaç duymuyor. 4000 mAH gücündeki muazzam bataryası ile yoğun kullanımda dahi en az 1 gün-24 saat kullanım imkanı sunan Note 9, üstün pil ömrüyle dikkat çekiyor.

3- Dosya Depolamada Yeni Bir Basamak: 512 GB

Note 9 sahipleri, dosyalarını silmek ve yer açmak gibi dertlerle uğraşmıyor. 6 GB Ram ve 512 GB depolama hafızasıyla satışa sunulacak Note 9’lar, büyük bir depolama alanı sunarak kullanıcılara tam anlamıyla bir arşiv oluşturabilme imkanı tanıyor.

4- Note 9’un Efsanevi Kamerası ile Harika Çekimler

Fotoğrafçılığa merakı olup da ünlü markaların kameralarına fazla paralar vermek istemeyenler Note 9’un çift diyagramlı, insan gözü algılı arka kameraları ile bu hobilerini gerçekleştirebilirler. Note 9 kamerasında 20’den fazla mod, kullanıcıların hizmetine sunuluyor.
 
Üst