Safari Browser’ın İşleyişi

rucoder

Eski üye
Tepki
0

Safari Browser’ın İşleyişi​

Safari Browser'ın İşleyişi

Apple tarafınca üretilmiş ve İOS işlemciler tarafınca kullanılabilen Safari programı işletim sistemi olarak oldukca daha süratli hareket edilebilmesi için üretilmiş olan bir tip programdır. Bu programı kurarken ve uygularken, Apple şirketinin de amacı İos kullanıcısı olan insanların web mevzusunda sorun yaşamadan daha süratli ve rahat hareket etmesini sağlamaktır.

Safari bu işlemleri yaparken, sizlere hususi değişik bir kodlama sistemi ile işlemi yapmış olduğu için, girdiğiniz sayfalarda gizliliği en üst boyutta sağladığını iddia etmektedir. Sizler de web safari download diyerek bu programa ulaşabilirsiniz. Sadece, işletim sistemi olarak cep telefonlarınızda IOS işletim sistemi bulunmalıdır.

Safari Browser’ ın Yararları Nedir?

Bir işletim sistemi ve web kullanıcısı için Safari programının kendine nazaran net bir halde dile getirmiş olduğu iddialar bulunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgisayarlarınızda oldukca daha süratli ve tertipli bir halde web kullanımınızı sağladığını iddia eden Safari, aynı güç ile öteki meşhur web sağlayıcılarına nazaran minimum 2 saat daha büyük bir tutum sağladığını iddia etmektedir. İnternet Safari browser mevzusunda sizler de web kullanımı yaparak bu mevzuda iddialarına nazaran oldukca daha kolay ve süratli şekilde web kullanabileceksiniz.

JavaScript performansı olarak gözde web browser sitelerine karşı 7 kat fark attığını iddia eden, animasyonlu içeriklerin izlenme performansında ise, 3.5 kat fark oluşturduğunu iddia eden ve bu iddialarını oldukca açık bir halde dile getiren Safari browser, oldukca süratli ve güzel bir web deneyimi sunmayı sizlere taahhüt etmektedir.

İnternet Safari Masaüstü Bilgisayarlarında Kullanılabilir Mi?

İnternet sayfaları ulaşımı mevzusunda oldukca süratli bir tecrübe sunmayı başaran Safari için masaüstü seçeneğini soranlar da mevcut. Şimdi bu mevzuda iyi mi işlem yapabileceksiniz, bunu anlatacağız.

Sizler de gerek laptoplarınızda gerekse masaüstü bilgisayarlarınızda hem süratli hem kasmadan hem de tüm taahhütleri gereği Apple şirketi tarafınca üretilmiş olan Safari web sağlayıcısını kullanmak isteyebilmektedir. Bunun için yapılacak en iyi seviye programı bilgisayarınıza indirmek ve oluşturmak olacaktır. Bunun için herhangi bir sayfa açarak sizler de İnternet Safari for Windows derseniz rahat bir halde web sayfası için, artık sizler de Safari kullanabilirsiniz. Bunun için lüzumlu işlemi gerçekleştirdikten download seçeneği ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca şunu da açıklayalım, diyelim ki, işletim sistemi mevzusunda aklınızda sual işaretleri var ve windows 10 kullanıyorsunuz. Bunun için sizler de web sayfasını açarak İnternet Safari for Windows 10 diyerek rahatça windows 10 işletim sistemine uygun olan Safari web sağlayıcısını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bundan sonrasında Safari’nin istediği onayı gerçekleştirdikten sonrasında sizler de Next alternatifleriyle ilerleyerek bilgisayarınıza Safari kullanabilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonrasında Safari sizlere bir masaüstü ikonu atacaktır. Bu ikon yardımıyla sizler de artık bilgisayarlarınızda Safari’yi kullanabilecek ve taahhütlerine nazaran oldukca daha süratli bir web kullanımı sağlayabileceksiniz.

Her Değişik İşletim Sistemi İçin Safari İndirilebilir Mi?

Sizler de illa windows 10 var da var diye düşünmeyiniz. Sizlere web sayfaları daha süratli ve daha ergonomik kullanım ve gezme fırsatı tanır. Ek olarak güvenlik fırsatlarını sunan Safari’yi diyelim ki, window 7 için indirmek için İnternet Safari for Windows 7 yazarak kendi işletim sisteminize uygun olan programı indirebilirsiniz.

Bunun haricinde, 64 bit için de Safari programını indirebilir ve daha rahat bir halde web kullanımı yapabilirsiniz. Bunun için de İnternet Safari for Windows 7 64 bit yazarsanız o süre asla bir halde sorun yaşanmadan sizler de web sitelerini gezebilirsiniz. Safari sizlere Apple şirketi tarafınca hazırlanmış ve her türlü kolaylığın düşünüldüğü bir web sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Sizler de tüm aradığınız bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan ve işletim sistemi ile ilgili soruları da Safari’nin sayfasında da bulabilirsiniz.

Üst Alt