Sabah kuşağı programlarını izliyor musunuz ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
1,241
Çözümler
12
Tepki
398
Puan
1,234
Konum
Cyprus
Meslek
Öğrenci | PM
Selam WF,

Sabah kuşağı programlarını izliyor musunuz ?

Sabah saatlerinde tv kanallarının çoğusunda verilen cinayet, güzellik programları sizce ne amaçla yapılıyor ?

Ben şahsen bu programların özellikle ev hanımlarını hedef aldığını ve bu şekilde birilerinin aklında bazı şeyleri normalleştirilmeye çalıştığını düşünüyorum. Onca ahlâksız olayın bu programlarda konuşulması, kimsenin karışmaya hakkı olmayan 'ailevi' konuların bu programlarda açık-seçik ve saçma bir şekilde paylaşılmasını, özellikle toplumda hoş karşılanmayacak durumların bu programlarda biraz normalleştirmek adına sanki biraz eleştirir gibi tartışılmasını doğru bulmuyorum.

Bu arada yazdıklarımın dinle vs. ilgisi yok, zaten bu programları izleyen insanların %90'ı dine takık kişilerdir. Ben de cahil olduğumu sanmıyorum yani elbette tvde bir şeyler izleyelim ancak bu güzellik programları ve dedikodu programları insanları, özellikle de izleyen kadınları gerçek hayattan ve gerçek gündemden uzak tutuyor farkettiyseniz.
 

Celil

Hosting yöneticisi
developer
Soru & Cevap Uzmanı
Katılım
5 May 2019
Mesajlar
3,217
Çözümler
29
Tepki
1,810
Puan
3,228
Yaş
17
Konum
İstanbul
Meslek
SEO Uzmanı
Müge Anlı dışında adam akıllı bir program yok. Müge ablamızın şu zamana kadar çözemediği olay kalmamış gerçekten çok yararı dokunuyor. Emniyetle beraber çalışıyorlar diye biliyorum zaten. Müge Anlı türevi benzer program yapanların hepsi sahte kişileri çıkartıyor amaçları reyting.
 
Üst Alt