Rockstar Games doğruladı: Red Dead Redemption 3 geliyor!

Türker

Kıdemli Üye
Platin Üye
Moderator
Onaylı Üye
Katılım
12 Tem 2020
Mesajlar
1,164
Tepki
525
Puan
1,150
Konum
WebmasterForum
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
WebmasterForum Moderatör
Rockstar Games bir çalışanı tarafından yapılan sızıntının ardından Red Dead Redemption 3 oyununun üstünde çalıştıklarını doğruladı.
Geçtiğimiz günlerde bir Rockstar Games çalışanı, Linkedln profili üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte istemsizce Red Dead Redemption 3 oyununun geleceğini ifşa etmişti. 2014 yılından itibaren şirkette çalışan ve daha önce RDR 2nin gelişim sürecine de aktif rol olan bu çalışan, RDR 3 projesinde yer aldığını belirtmişti.

Herkes Rockstar Games’in GTA 6‘ya odaklandığını düşünüyorken bu sızıntının gelmesi, geçmişte yapılan birtakım açıklamayı tekrar gündeme getirdi. Şirket 2018 yılında paylaştığı bir blog yazısında RDR 2 sorularına cevap verirken, o an için RDR Online’a odaklandıklarını fakat daha sonra serinin 2. oyunu çıkaracaklarını ve eğer satışları iyi bir başarı yakalarsa hiç beklemeden 3. oyuna geçebileceklerini söylemişti.

Red Dead Redemption 3 onaylandı!​

Rockstar Games, Red Dead Redemption 3 üzerinde çalışmaların başladığını doğruladı. Ancak ağır basan bir görüşe göre şirket şu anda kaynaklarının büyük bir kısmını önümüzdeki birkaç yıl içerisinde çıkarmayı planladığı GTA 6’ya ayırmış durumda. Dolayısıyla RDR 3 yakın zamanda aileye katılmayacak gibi duruyor.

Sızıntının kaynağı olan kullanıcı bunu gerçekten düşünmeden veya kasti mi yaptı yoksa Rockstar tarafından bilinçli olarak gündeme gelebilmek için yapılan bir hareket miydi bilinmiyor. Ayrıca GTA ve RDR serilerin tahmini çıkış tarihlerine dair bir bilgi de paylaşılmadığı için, oyuncular Rockstar Games’ten açıklama bekliyor.

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerini hatırlayalım​

Merakla beklenen Red Dead Redemption 3 ve Grand Theft Auto 6nın sistem gereksinimlerinin RDR 2nin üzerinde olacağı tahmin ediliyor. Dolayısıyla diğer oyunlarda da gördüğümüz gibi kabaca bir tahmin yaparsak, son çıkan oyunun önerilen sistem gereksinimlerini yeni gelecek olanlarda minimum sistem gereksinimi şeklinde görebiliriz.
Red Dead Redemption 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 2500K 3.3 GHz/ AMD FX-6300
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280/ NVIDIA GeForce GTX 770
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 150 GB depolama alanı
Red Dead Redemption 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i7 4770K 4 Core 3.5 GHz/ AMD Ryzen R5 1500X
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB/ NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama: 150 GB depolama alanı


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!
 

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
1,241
Çözümler
12
Tepki
397
Puan
1,234
Konum
Cyprus
Meslek
Öğrenci | PM
Öyle oyun mu olur ya bu ne ?
 
Üst Alt