SATILDI*Redcanta.com| instagram sayfam - Dropshipping Butik Mağ. Hazır Projem Satılıktır. (Devir)

E-Ticaret & Alışveriş

cemix22

Bağımlı
Tepki
11
Uyguladığım yöntem sermaye gerektirmeyen ve kendi kendini çeviren bir yöntem. Bu yöntemi Redçanta ismiyle sitemin hazır müşterileri ve instagram sayfamın hazır müşterileri ile satılığa çıkarıyorum. Kullandığım yöntemin detayından bahsedicek olursak; Tedarikçi firmadan net %25 kar alıyorsunuz site üzerinde satılan tüm ürünler xlm ile otomatik güncellenir. Stoklar resimler ürün eklenmeleri vs. Müşteri sitenden veya instagram hesabından ürünü alır, Tedarikçi gönderir sen %25 karını alırsın. Kargo anlaşmaları vs kapıda ödeme gibi anlaşmalar mevcut. Trendyolda aktif olarak satış yapıyorum bakabilirsiniz. Son ay hariç 3.5k -4.5k arası güzel cirolar çıkardım. Siteden ve instagram hesabından ortalama ayda 1k net kar elde ediyorum. Aynı zamanda RedÇanta adı altında Logomu ismimide veriyorum. Gelelim detaylara;

dsqdqds.png

AYLIK GELİRLER:
WWW.REDCANTA.COM'DAN (LİNK) : 500₺ (KAR) - Satış 2000₺

İNSTAGRAM:
@redcanta (LİNk)600-700 (KAR) - SATIŞ 1500₺ (Neden Kar oranı instagramda daha fazla?) Cevap : İnstagram butik hesabında yüksek fiyat koyuyorsunuz. 40₺ ürüne 50₺'den satma imkanınız var.

Play Store Uygulaması: Red Çanta Giyim (Link) - Daha Henüz bir kar yok Uygulamayı basit bir şekilde sitenin mobil versiyonudur. Kredi kartsız ve kapıda ödeme olduğunu belirttim. Reklam ile direk uygulamadan yüksek sipariş almayı hedefledim. Kredi kartı kullanmayan insanlar için çok avantajlı olur.

Trendyol Mağ: Red Çanta Giyim (Link) : Hedeflediğim Ciro 10.000₺ Ama 3500₺ ile 4500₺ arasında kaldım Reklam almadım. Hep buybox ürünleri kullanarak trafik yarattım Kendi ürünlerimi kullanarak. Bunu Direk devretmek imkansız Trendyol devire izin vermiyor. Bunuda Logom ve hazır ürün ve müşteri potansiyalimi kullanma imkanınız var. Vergi numaranız varsa Trendyola başvurduğunuzda Mağazamı kapatıp ; İsim logo ve ürünleri ben kendi ellerimle yükleme desteği vericem. Benim ismimle devam etme avantajınız olucak çünkü ben bu ismide size bırakıyorum.

Logo:
logo-1583965451.png

6 AY ÜCRETSİZ DESTEK: Sitenin panelini kullanımını Trendyolda uygun fiyata satılacak ürünlerin desteklerini kendi tecrübelerimi 6 ay boyunca aktarıcam. Gerekirse Teamwier'den Anydeskten'bağlanıp göstericem. Buybox taktikleri Olan bir ürün trafiğinizi kendinize çekme gibi bir çok yöntem var. Millet 3000₺'ye sadece danışmanlık ve ürün yükleme için alıyor bunlar ÜCRETSİZZZZ.

Daha Siteye reklam dahi almadım. Google adsden hiç bir yerden reklam alıp ciroları daha fazla coşturma imkanınız var.
E- Faturaya geçmek isteyenlerede Fatura entegrasyonunu ben yapıcam yine danışmanlık 6 ay boyunca destek vericem. (E-ticarete giriş niteliğinde ve Geliştirme seviyesinde).
Shopier mağazamda mevcut ancak 3-4 ürün yüklü ordaki ismi kullanıp yurt dısınada satış yapma imkanınız var.

SAĞLADIĞIM EK AVANTAJLAR?
-Siteye anlaştığımız an 1 yıl domainini uzatıcam.
-Devir edildiğinde, isteğiniz doğrultusunda kendi müşterilerime bildirmiyeceğim potansiyal azalmaması için.
-Site dışındaki , tedarik edebileceğiniz çanta aksesuar ve giyim ürünlerinle direk üreticilerle bağlantım var. 7 ₺ çanta alabiliyorum örneğin 2 ₺ aksesuar alabiliyorum.
-ELİMDE SATIŞA UYGUN 50 ADET ÜRÜN VAR ONLARIDA ÜCRETSİZ OLARAK KARGOLAYACAGIM ALANA. (Çanta, Giyim, Aksesuar ürünleri)

NEDEN DEVREDİYORUM?

VAKTİM YOK. Şuan aktif olarak satış müdürlüğü yapıyorum, 2 Adet mobil oyun çıkardım Thrace Games olarak şirketim var. 3-4 daha oyun daha çıkarıp buna ağırlık vermek istiyorum. Bu olaya yatırım yapmak istiyorum.

Detaylı Cirolar Ve panel görüntüleri ciddi alıcılara atılacaktır. Yeterince Detay verdiğimi düşünüyorum ama daha fazla isteğe göre detaylandırabilirim.

DEVİR ÜCRETİ : 15.000 ₺
CİDDİ ALICILARLA PAZARLIĞA SÜNNET İÇİN OTURULUR.
Mail: cemokyay22@gmail.com
WP: +905114331151

Son düzenleme:

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
İyi satışlar dilerim güzel proje gerçekten

Üst Alt