Bir zamanlar bilgisayarlar bir oda büyüklüğünde iken, şu an da gelişen teknoloji sayesinde cebimize sığabilecek duruma gelmiştir. Teknolojik süreç bakımından, bilgisayar ile akıllı telefon arasında yer alan ürün ise, Reader Sim Kartlı Tablet M7s özellikleri ile hem telefon hem de bilgisayar ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
Reader ‘M7S’i Tablet Fiyatı Ne Kadar?
Yerli üretim olan, Reader Sım Kartlı Tablet M7s özellikleri ile teknoloji mağazalarında satışa sunuldu. Ortalama piyasada ki teknolojik aletlere nazaran, fiyatı da oldukça uygun olmakla beraber alıcıların gözde ürünleri arasında yer alıyor. Bilgisayar ile internet üzerinden yapılan araştırmaların alıcılarına hem daha hızlı, hem de daha da rahat kullanım oluşturmaktadır. Teknolojik aletler arasında ortalama piyasa değeri 300 TL olan tabletin araştırmalar dâhilinde daha da uygun fiyatlara bulunabileceği alıcılarını sevindiriyor. Reader sım kartlı tabletlerin, 3g desteği ile aramalarınızı yapabilir 7 inç ekranı ile geniş izlemelere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 1.2 ghz işlemcisine sahip olmakla beraber 8 GB depolama alanıyla da kullanıcılarının ihtiyaçlarını en yüksek derecede karşılamaktadır.
Reader ‘M7S’i Kullanışlı mı?
Teknoloji ürünlerinden Reader Sim Kartlı Tablet M7s özellikleri ile alıcılarına daha rahat bir iletişim sağlamayı hedeflemektedir. Günümüzde en çok kullanışlı olan bir işletim sistemine sahiptir. Reader sim kartlı tabletler, Android işletim sistemi ile kullanıcılarına rahat bir kullanış sergilemektedir.
Reader-Sım-Kartlı-Tablet-‘M7S’i-Özellikleri-Nelerdir.png

Reader SIM kartlı tablet ‘M7S’i Özellikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
Kullanıcılarına hayatı daha da kolaylaştıran bir teknoloji ürününü sizlere sunmaktayız. Günlük hayatınız da mailleriniz kontrol edebilir, fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirebilir, sosyal medya uygulamalarını kullanarak, arama yaparak, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Reader sim kartlı tabletin kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikleri inceleyelim.
  • Reader sım kartlı tablet Android 7. 0 işletim sistemine sahiptir.
  • 7 inç 1024x 600 ıps geniş bir ekrana sahiptir.
  • 1 GB ram ile tabletin oldukça hızlı olmasını sağlamaktadır.
  • 8 GB ram dâhili hafızası ile gelen maillerinizi ve ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınız depolayabilirsiniz.
  • 1.2 Ghz ile 4 çekirdek işlemciye sahiptir.
  • 2000 mah pile sahiptir
  • Arka 2 mega piksel kamerası ve ön 0.3 mega piksel, kamerası ile ilgi görmektedir.
  • Wifi ve bluetooth desteği bulunmaktadır.
  • 3g sim kart desteği bulunmaktadır.
  • 3.5 mm kulaklık ve mikro sd hafıza kartına sahip bağlantı yuvalarına sahiptir.

• 260 gr ağırlığında olup kullanıcılarına ağırlık yapmamaktadır.

Son düzenleme:
Üst Alt