Raporlanan içerik: Konu içindeki mesaj 'Merhaba .htaccess dosyası yüzünden alınan bir hata;'

Kullanıcı bildirim merkezi, report takip, kullanıcı ya da içeriği yönetime bildirildiğinde buradan takip edebilirsiniz.

zingaoffical

Meraklı
Tepki
2
Konu içindeki mesaj 'Merhaba .htaccess dosyası yüzünden alınan bir hata;' zingaoffical tarafından bildirildi zingaoffical. Bildirme sebebi:
2. Görselde host kullanıcı adım gözüküyor onu gizleyebilir misiniz? Ya da silebilirseniz yenisini yükliyim ?

Bildirilen içerik:
Merhaba, benim bir sitem vardı. Bu sitenin bazı sorunlarından dolayı sıfırdan VDS sunucu alıp alan adını oraya yönlendirdim. Ancak bazı problemlerle karşılaşıyorum...

Şimdi sitenin normal halinde yani normal sunucuya yüklediğimde sitede herhangi bir sorun yok ancak;

VDS sunucuya yüklediğimde bazı kategorilere tıkladığımda yazım hatası sorunuyla karşılaşıyorum ve aynı zamanda İD bulunamadı gibi bir hata alıyorum.. Destek verebilecek varmıdır ücretsiz ?

site ; reindizayn.com ( Sorunsuz çalışan )
site ; privturkiye.com ( Mesaj, akış vb. gibi noktalarda sorunlar var )

Siteye kaydolup bu dediğim noktaları görebilirsiniz. Ek olarak htaccess dosyası içeriğim bu şekildedir.

Kod:
# start mod_rewrite
RewriteEngine On

# app rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule ^ index.php [L]

# php -- BEGIN cPanel-generated handler, do not edit
# “ea-php73” paketini varsayılan “PHP” programlama dili olarak ayarlayın.
<IfModule mime_module>
  AddHandler application/x-httpd-ea-php73 .php .php7 .phtml
</IfModule>
# php -- END cPanel-generated handler, do not edit

Üst Alt