Popup Reklam Almak Siteye Zarar Verirmi

Tahabey

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar günaydın bir web sitesinden 28k popup reklam aldım ama daha etkinleştirmedim sizden bi yardım alayım dedim kendi web sitem olan www.tahaemhan.com a yönlendirirsem siteye zarar verirmi ? Veya direk ana sayfayamı yönlendireyim yoksa konulara böleyimmi yardımcı olurmusunuz?

Toltek

Eski üye
Tepki
49
Çok aykırı bir durum olmasada kullanıcı memnuniyetini uzun vade de düşüreceği için belli bir periyodda sonra sitenize zarar vermesi söz konusu.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Merhaba arkadaşlar günaydın bir web sitesinden 28k popup reklam aldım ama daha etkinleştirmedim sizden bi yardım alayım dedim kendi web sitem olan www.tahaemhan.com a yönlendirirsem siteye zarar verirmi ? Veya direk ana sayfayamı yönlendireyim yoksa konulara böleyimmi yardımcı olurmusunuz?

Genellikle Ziyaretçiler istem dışı açılan sitelere karşı tavır aldığı için hem pop-up reklam veren hem de yayınlayan site bundan güven kaybı yaşar.
Site içi trafik azalır, hit düşer. Aynı zamanda Google sitede geçirilen zamana göre puanlama yaptığı için hızlı bir şekilde sitenin terk edildiğini anlar ve siteyi hileli olarak işaretleyip güven puanını düşürür.
Bunlar benim için çokda önemli degil diyorsanız! Konulara bölmeniz daha kârlı yinede karar sizin.
(iyi forumlar)

Üst Alt