Popüler çevrimiçi kullanıcıları

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Forumda popüler çevrimiçi kullanıcılar için her ay ilk 10 kişiye ücretsiz premium üyelik verilmeli mi sizce?
Ben baya popüler kullanıcıyım hoca ama premium üyelik yetmez admin paneli verin en iyisi ??

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Ben baya popüler kullanıcıyım hoca ama premium üyelik yetmez admin paneli verin en iyisi ??
Forum senin @somebach istediğini yap:)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Forum senin @somebach istediğini yap:)
Haha bir anlık inanmıştım hocam benim panel nerede ??

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Şaka yapıyorum hocam tabii ki ama şu bizim siteyi yapsanız müsait zamanda yeterli olur, evet bence premium üyelik hediye edilebilir aktif olanlara, teşvik olur.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Haha bir anlık inanmıştım hocam benim panel nerede ??
Sağ dön düz ilerle oradan sola dön tam karşında kocaman bir panel göreceksin:)):)):))

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Sağ dön düz ilerle oradan sola dön tam karşında kocaman bir panel göreceksin:)):)):))
:ROFLMAO::(/:(

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Şaka yapıyorum hocam tabii ki ama şu bizim siteyi yapsanız müsait zamanda yeterli olur, evet bence premium üyelik hediye edilebilir aktif olanlara, teşvik olur.
Yarın görecen o paneli sen merak etme://://

Vezirihracat

Eski üye
Tepki
37
Forumda popüler çevrimiçi kullanıcılar için her ay ilk 10 kişiye ücretsiz premium üyelik verilmeli mi sizce?
Bence forum aktifliği için iyi olur, hatta yarışma şeklinde dereceli hediye yapabilirsiniz. Örnek olarak 1. olana 1 Aylık premium üyelik + 1 günlük reklam hediyesi, 2. olana 1 Aylık premium üyelik, 3. olana 2 haftalık premium üyelik şeklinde de yapabilirsiniz. Bu şekilde biraz daha yarışma odaklı teşvik edebilir.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Bence forum aktifliği için iyi olur, hatta yarışma şeklinde dereceli hediye yapabilirsiniz. Örnek olarak 1. olana 1 Aylık premium üyelik + 1 günlük reklam hediyesi, 2. olana 1 Aylık premium üyelik, 3. olana 2 haftalık premium üyelik şeklinde de yapabilirsiniz. Bu şekilde biraz daha yarışma odaklı teşvik edebilir.
Evet mantıklı hocam. Bakalım katılımlara göre değerlendirme yapicaz. Sadece premium üyelik değil farklı hediyelerde vermeyi düşünüyoruz :)

Üst Alt