Neler yeni
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Www.WebmasterForum.Com.TR Ailesine Hoşgeldiniz. Bizlere Destek Olun! Daha Fazlası İçin Tıklayın..
  • WEBMASTERFORUM.COM.TR - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın.
    Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelerinize itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir, video, resim, müzik, yükleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
    Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, bu yüzden ne bekliyorsunuz? KAYIT OL
  • Forumumuza Reklam Vermek İstermisiniz? Ayrıntılar için Tıklayın!

Yardım Plesk Panel DNS açma

Cinsiyetiniz:
Erkek
Mesleğiniz:
acer holding
merhaba Plesk Onyx 17.5.3 panelim var dns lerimi açıcam fakat anlamadım ilk defa plesk panel kullanıyorum
biraz araştırdım ama yapamadım.

alan adı yerine ns1,ns2 olarak doluruyoruz.
tamam diyorum ama doğrumu yapıyorum domain dns mi ne yazıcam bilemedim yardım ederseniz sevinirim.

Admin

Yönetici
ADMİN
Web sitesi
webmasterforum.com.tr
Cinsiyetiniz:
Erkek
Mesleğiniz:
Tasarım
Evet doğru yeni dns'ler ekliyorsunuz.
Alan adı yerine istediğiniz domain adını yazınız (DNS) Yazmanıza gerek yoktur. sonra ip adresinizi ekleyerek tamam diyorsunuz.

Son düzenleme:
WMF - HOŞGELDİNİZ!
WMF - Ticaret, İkinci El, ve Diğer Bölümler Kullanıcılarımıza Ücretsiz Olarak Sunulmuştur.
Forumda Yardıma İhtiyacınız mı Var? Destek ve Yardım İçin Tıklayın..

Reklam Alanı

• Takipjet.com (İNDİRİM GÜNÜ)  50 Bin  Takipci (125TL)
    takipjet takipjet
    Merhaba Dostlar , 50 Bin Tek Paket Takipciyi Sizler İçin 125 Tl İndirdik. Gönderielecek Olan Kullanıcılar Full Türk Kişilerden Oluşmaktadır. Türk Data Fiyatları Normalde Pahalıdır. Herkes Türk...
  • Takipjet.com Yenilendi  Takipçi 60 KURUŞ
    takipjet takipjet
    MERHABA DOSTLAR TAKİPJET YENİLENDİ. EN UCUZ HİZMETLERİ VERMEYİ AMAÇ EDİNDİK . UMARIM BEĞENİRSİNİZ APİ İNDİRİMİ İSTEYENLER DESTEK TALEBİ ATABİLİRLER. SİTE GÖRSELLERİ VERECEĞİM . SİTE LİNK ...
  • Comviq Vectone Lycamobile Simkart |simkartsatisi.com
    S simkartsatiscom
    Yaklasık 1 yıldır satışını yaptığımız yurtdısı simkartlardan daha fazla kişinin yaralanması için konu olarak sizlere sunuyorum Web Sitemiz : www.simkartsatis.com Satın almadan önce aklınıza...
  • Sitem Hakkında ki Fikirleriniz
    T Trabzon61
    Sitem hakkındaki fikirleriniz benim icin değerlidir lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Sihirli Kampüs
  • kredi hesaplama
    Mehmet Mehmet
    insanlar belirli dönemlerde kredi çekmeye ihtiyaç duyar. Bazen güzel bir ev satın almak için konut kredi çekerler ve uzun süre her ay düzenli bir şekilde kredi ödemelerini yaparlar sonunda güzel...
  • SosyalBayin.com | Sosyal Medya Bayilik Paneli| takipçi 1.00 tl | beğeni izlenme 0.04 kuruş | Denememiz için min 1 tl
    sosyalbayin sosyalbayin
    Üye olmak için tıklayınız Sistem Durumu : AKTİF SosyalBayin.com |Sosyal Medya Hizmetleri
  • Reklam Vermek İster misin?
    Admin Admin
    Reklam Vermek İster misin? Herkese Merhaba.. Forumumuzda Kısa süreliğine uygun fiyatlarda Reklam fırsatı! Reklam vermek isteyenler için Reklam fiyat listesi ve boyutları sizler için...
  • Dialog Sohbet Scripti
    Okan_ISIK Okan_ISIK
    Dialog Sohbet Scripti Dialog sohbet scripti günlük hayatımızda sürekli kullanmış olduğumuz whatsapp uygulamasına benzemektedir. Arkadaşlarınızla özel konuşmalar yapabileceğiniz dialog scriptimiz...
  • Lisans Yönetim Scripti & Script ve Temalarınızı Lisanslayın
    Okan_ISIK Okan_ISIK
    Açıklama Bu ürün, mevcut script ve temalarınızı lisanslamaya yarar. Php ile kodlanmış olup PDO kullanılmıştır. Yalnızca php ile kodlanan script ve temalarınızı lisanslayarak koruma altına alır...
  • Rüzgar Radyo Scripti
    Okan_ISIK Okan_ISIK
    Rüzgar radyo scriptini kullanarak shoutcast destekli bir radyo oluşturabilirsiniz. Rüzgar radyo scripti mobil uyumlu olup şık ve sade bir görünüme sahiptir. DEMO İNCELE ADMİN PANEL DEMO İNCELE...
  • Canlı Radyo Scripti
    Okan_ISIK Okan_ISIK
    Canlı radyo scriptini tek seferlik ve ömürlük satın alırsınız, her ay ya da her yıl para ödemezsiniz, satın aldığınızda tüm dosyalar üyelik panelinize tanımlanır, radyo scriptine yeni bir...
  • Yazar Olmak İstermisiniz?
    Admin Admin
    Webmaster blogumuzda Yazar Olmak İstermisiniz? Blog sayfamızda Yazar olmak! Okumayı veya Yazmayı seviyormusun? forumumuzda Webmaster blog alanında sende bir yazar olabilir kendi konularını...
  • Forum Kurallarımızı Lütfen Dikkate Alalım!
    Admin Admin
    Merhaba Sevgili WebmasterForum.com.tr Kullanıcıları: Küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum sizlere! Geçtiğimiz günden buyana Forum Kurallarımızı İhlal Eden kullanıcı sayısı oldukça fazla buna...
  • Ücretsiz Kurumsal PHP Script
    Serkan Serkan
    İnternet ortamında gezen farklı amaçlarla tasarlanmış, güvensiz scriptler sitenize zarardan başka bir şey vermeyecektir. Herkesin bütçesi uygun olmayabilir ki günümüzde profesyonel bir scripte...
  • VDS Paketleri
    Admin Admin
    VDS Paketleri Merhaba arkadaşlar sizler için hazırladıgım VDS Paketleri Satın Almak İstermisiniz? VDS 1 PAKET Intel Xeon E5 2620 1 GB Ram 50 GB Disk Limitsiz Aylık Bant Genişliği. 1 Adet IP...
  • Türkiye Lokasyon Reseller Paketleri
    Admin Admin
    Türkiye Lokasyon Reseller ve Paketleri Kaliteli Türkiye Lokasyon reseller satın almak istermisiniz paketlerimizi İnceleyebilirsiniz. (RSTR- 1 PAKET) DİSK ALANI= 1 GB AYLIK TRAFİK= 100 GB...
  • Hosting Paketleri
    Admin Admin
    Hosting Paketleri Merhaba arkadaşlar: kaliteli ve kesintisiz sunucularımızda sitelerinizi barındırmak istermisiniz? Sizler için hazırladıgım hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. ( Basit...
  • Dollarclix ödeme kanıtlı
    metin1 metin1
    Dollarclix ödeme kanıtlı Dollarclix ödemeleri sorunsuz devam ediyor, siteye başladığımız günden bu yana sorunsuz her zaman ödemeler geliyor. 3 yıldır para çekmekteyiz siteden. Bildiğiniz gibi...
  • Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan
    metin1 metin1
    Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan Pocket-mine yeni bir kazanç projesi. Pocket-mine ile kazanmak kolay 12 gün önce açıldı ve 15.646 kullanıcı var. Site madencilik mantığı ile işliyor, yeni...
  • İnstagram Takipçi Satışı (En Ucuz)
    LegionTR LegionTR
    1k %90 Aktif türk takipçi sadece 2.5 tl yanlış duymadınız.. instaci sitemize kayıt olup fiyatları daha detaylı inceleyebilirsiniz.. Referans olarak 1 kişi ye 1000 hediye takipçi gönderimi...
  • Golden-farm ödeme kanıtlı
    metin1 metin1
    Golden-farm ödeme kanıtlı Golden-farm oyun onayarak para kazanabileceğiniz basit browser oyunlarından. Kazanmak için siteden kuş satın alıyoruz ve kuşlardan ömür boyu para kanıyoruz. Yumurta...
  • webmasterforum.com.tr hayırlı olsun
    Admin Admin
    webmasterforum.com.tr hayırlı olsun Merhaba arkadaşlar: bundan böle wmlik.com yeni adı webmasterforum.com.tr olarak anılacaktır. yeni ismimiz tüm webmasterforum, kullanıcıları adına hayırlı olsun.
  • Konularınızı Ön Plana Çıkarın
    Admin Admin
    Konularınızı Ön Plana Çıkarın Merhaba sevgili; webmasterforum kullanıcıları sizlerle yeni bir özelliği paylaşmak istedim. Artık özgürce yeni paylaşımlarınızı ön planda herkese gösterebileceksiniz...
  • Her Yönüyle Kali Linux Eğitimi - Penetrasyon Testleri İNDİRİMLİ KAÇIRMAYIN İNDİRİMİ
    damhaber damhaber
    Bu Kursa Katılarak Siber Güvenlik Alanında Büyük Bir Adım Atmış Olacaksınız. Bu Kursu Tamamladığınızda Bir Çok Alanda Penetrasyon Testlerinin Nasıl Yapıldığını Görmüş Olacak ve Kendi Başınıza...
  • Rol Oyunu Yazarı'ndan: Makale Hizmeti! KISA SÜRELİ KAMPANYA!
    Wallace Wallace
    Kendisinden 1 adet makale teslim aldım. Gayet başarılı yazıyor. Teşekkür ederim.Referans amaçlı 336 kelimelik bir adet makale alındı. Akıcılık imla gibi kurallara dikkat ederek yazmış. Teşekkürler...
  • Moderator Alımları Başlamıştır !
    LegionTR LegionTR
    Değerli webmasterforum üyeleri çalışmalarımız gördüğünüz üzere, son sürat devam ederken sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz. Fakat site içi aktiflik olsun diğer alanlardaki...
  • Örnek İlan Şablonu
    Admin Admin
    Örnek İlan Şablonu Merhaba Arkadaşlar. webmasterforum.com.tr sayfamızın yenilenmesiyle birlikde bazı özellikleri sizler için aktif etmiş bulunmakdayız bunlardan biri 2.el ilanlar bölümünde...
  • Webmaster nedir? Webmaster ne demek?
    WebmasterForum WebmasterForum
    Webmaster nedir? Webmaster ne demek? Webmaster kelimesi sizde neyi çağrıştırıyor? Webmaster ne iş yapar? Gerçek bir webmaster düzeyinde misiniz? Bu soruları öncelikle kendinize sorun ki kendinizi...
  • 1 Adet Ücretsiz .Com Domain Çekilişi..
    LegionTR LegionTR
    dovizyatirim.com adlı domaini sizlerden 1 kişiye ücretsiz vermek istiyoruz arkadaşlar.. şartlar gerçekten çok kolay 1- Katılacak her üyenin forumda en az 5 adet konusu olmalıdır. 2- Her üyenin...
  • webmasterforum.com .tr sayfamız yenilenmiştir
    Admin Admin
    Merhaba Sevgili webmasterforum.com.tr kullanıcıları sayfamız yenilenmiştir. sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam ediyor. mybb alt yapısından çıkıp ücretli ve kaliteli bir alt...
  • Tubidy mp3 indirme www.tubidyx.net
    S serpil
    Araştırmalar sonucu cep telefon kullanımı arttıktdan sonra yaygınlaşan ihtiyaçlar arasında tubidy mp3 indir ücretsiz telefona mp3 indirmek son dönemlerde popülerliği arttı. Büyük küçük her yaştan...
  • Sınırsız Facebook Hesabı Açımı WebmasterForum
    LegionTR LegionTR
    Merhaba,  Bu konuda sizlere sınırsız facebook hesabı açmak için bi method sunacağım. Bu methodu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve hala bir sıkıntı çıkmadı. Peki Bu Yöntemle Neler...
  • MotorMoney para kazandıran oyunlar / Ödeme Kanıtlı
    metin1 metin1
    MotorMoney para kazandıran oyunlar / Ödeme Kanıtlı Motormoney bedava para kazanma sitelerinden olan şahane bir para kazanma oyunu, oyuna hiç para yatırmadan da rahatlıkla  kazanabilirsiniz...
  • Büyük Çekiliş Digitürkplay Süper Lig Paketi !
    LegionTR LegionTR
    Sitemizin yeni açılmasına özel siz üyelerimize çok güzel bu çekilişi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz evet yanlış duymadınız ikinci sezondaki bütün lig maçlarını digitürkplay ile ücretsiz...
  • Ücretsiz Reklam Alanı Kazanma Fırsatı
    Admin Admin
    NOT: Ücretsiz reklam alımları durdurulmuştur. Ücretsiz Reklam Alanı Kazanma Fırsatı Merhaba kıymetli Wmlik.com/forum ziyaretçileri ve değerli üyeleri hoşgeldiniz. Wmlik.com sizlere ücretsiz reklam...
  • Foruma Sor?
    Admin Admin
    WM Foruma Sor Bakalım ne diyor?  Soru sor, cevaplar bul. Aklına takılan bir şeymi var? sor ozman!! her soru hakkında tavsiyeler al. Tüm Aklına Takılan ve sormak istediklerinizi özgürce Sorun...
  • WebmasterForum Yönetici Başvuruları Aktiftir !
    Admin Admin
    Değerli WebmasterForum üyeleri yönetim kadromuzda yer almak ister misiniz ? Şartlar aşağıda 1-Günde en az 2 saat online olabilirim diyorsanız 2-Daha önce bir yerde yöneticilik tecrübesi olmuş...
  • Bizlerden İstekleriniz neler ?
    Admin Admin
    Bizlerden İstekleriniz neler ? Merhaba sevgili https://webmasterforum.com.tr forum takipçileri wm foruma hoşgeldiniz. Ben webmasterforum, site sahibi olarak forumda bazı öneri ve desteklerinize...
  • Ücretsiz site tanıtımı
    WebmasterForum WebmasterForum
    Ücretsiz site tanıtımı Webmasterforum.com.tr adresinde webmaster Genel alanında site tanıtım bölümünde ücretsiz olarak web sitelerinizi tanıtın. bir web siteniz mi var? sitemi nasıl başka...