Pi Network ile kazanın “Yatırımsız”

Muratxeren

Üye
Tepki
2
Herkesin aklında fikir olsun diye size kısaca açıklamak istiyorum Pİ NETWORK piyasaya yeni çıkan bir coin türüdür zamanında çıkan bitcoin gibi henüz borsaya girmedi borsaya giriş yapmaya hazırlanıyor sadece telefonunuzdan bu coini kalabilirsiniz gerekli araştırmayıda yapabilirsiniz.

2008'lerde bitcoin için yazılanlar ile şimdi bu tarz coinler için yazılanlar arasında pek fark yoktu muhtemelen geriye dönük bir araştırma yapacak olursak. ne var ki, bitcoine o yıllarda küçük ölçekli yatırım yapabilenlerin şimdi milyon dolarları olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla.
ben demiyorum ki, bu coin şu kadar artacak, bu kadar market hacmine ulaşacak vs. elbette ki projesine bakmak lazım, white paper ını okumak gerekir. çok büyük gelecek de vaadedebilir, hiçbir şey de olmayabilir. belki büyük borsalarda dahi işlem göremeyecek hiç. ama öyle coinler var ki şu anda piyasada fiyatına bakmaksızın çok büyük gelecek vaad eden. adını bile çoğumuz daha duymamıştır bile belki.

crypterium mesela. bu coin in market hacmi şu anda 600 bin dolar seviyelerinde. fiyatı desen 40 cent civarında. lakin öyle bir proje ki, bir ayda 100-200 dolarları görme potansiyeli var. kim bilir bilmediğimiz kaç coin vardır böyle.

kısacası demek istediğim şu, doğru yatırım eninde sonunda kazandırır. bu hiç değişmedi, değişmeyecek.

Benim davet linkim aşağıda isterseniz deneyebilirsiniz hiç bir şey kaybetmeyeceksiniz belki de şans yüzünüze gülecektir.

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/muratxeren linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (muratxeren) kullanın.

Uygulamadan görüntüler

890EFB9E-FFE9-4EB6-9838-66D9416940C2.png

Üst Alt