Performans ve SEO Pazarlama Hizmeti | Etkili Markalaşma Çalışması

E-Ticaret & Alışveriş

Baytronik

Üye
Tepki
2
Herkese Merhaba, Ben Mustafa IŞIK

İşletmeler ve Kişiler için profesyonel anlamda SEO ve dijital pazarlama hizmeti vermekteyim.
Not: Bu bir SEO paketi değildir. SEO hizmetinin ta kendisidir.

Öncelikle kendimden biraz bahsetmek istiyorum, bir çok Facebook SEO gruplarında bulunmaktayım ve aranızda beni şahsi olarak tanıyan insanların olduğunu biliyorum. Bu yüzden burada bir post açma gereği duydum. Uzun zamandır sektörde olmaktayım ve vergili bir şekilde dijital pazarlama şirketim bulunmaktadır. Bu şirket üzerinden yüzlerce başarılı projelere hizmet sağladım. Tüm referanslarımı incelemek isterseniz buradan göz atabilirsiniz.

SEO konusunda sizin için neler yapabilirim?

• Web sitenizi tamamen analiz ederim, İçerikleriniz, Backlinkleriniz, Hatalı sayfalarınız, Başlıklarınız, Fotoğraflarınız, hatta sunucu yapılandırılmasına kadar.
  • Analiz sonucuna göre bir yol haritası çizerim.
  • Sitenizde bulunan tüm eksiklikleri giderdikten sonra, başarı kazanabileceğiniz kanalları keşfederim.
  • İşletmeniz ile ilgili popüler ve niş anahtar kelimeleri belirlerim.
  • Buna göre içeriklerinizi gerekirse baştan şekillendiririm.
  • Başlıklar, Açıklamalar, URL yapısı, Görüntü Belirleme, Bağlantılar gibi önemli kriterleri tamamlarım.
  • Rakiplerinizi belirler ve onların trafik kaynaklarını öğrenirim ve sitenizi buna göre revize ederim.
  • Tüm harita optimizasyonu gerçekleştiririm.
  • Sosyal medya platformlarındaki profillerinizi tekrardan gözden geçirim.
  • Google My Business işletme hesabınızı optimize ederim.
Yukarıdaki işlemler ana başlıklardır fazlası vardır eksiği yoktur. Hepsi kendi alanında şekillenir ve alt hizmetleri bulunur.

Unutmayın! Siteniz SEO uyumlu değilse, alacağınız Backlink paketleri sitenize bir fayda sağlamayacaktır.

SEO konusunda öğrenmek istediğiniz yada merak ettiğiniz bir konu olursa benim ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen şimdi web sitenizi analiz etmemi isteyebilirsiniz. Bu tamamen ücretsizdir hem size daha fazla bilgi verebilir hem de sizi tanımama müsaade edebilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analizi için tıklayın.

İletişim Bilgilerim

Tel: 0551 598 5198
E-posta: info@baytronik.com

ön-yüz.png

Baytronik Tanıtım Bröşürü.jpg

Üst Alt