Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz.
  • Kendi sosyal grubunu oluşturabilir, çevre edinebilirsin. Etkinlikler, kaynaklar düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
  • Ürün & hizmet satışı yapabilir ve satılık, alınık, ücretsiz ilanlar verebilirsin.
  • Diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Panelli Sınırsız Cloaker | Detaylı Filtreleme | Detaylı İstatislik | Teknik Destek | 500 TL

E-Ticaret & Alışveriş

alimertustundag

GOLD ÜYE
    Onaylı Üye
    Tepki
    0
    Meslek
    PHP Developer
    Cloaker Nedir?
    Basitçe anlatmak gerekirse; Google'dan onay alamadığınız reklamların onayını alabileceğiniz bir yazılımdır.
    Nasıl yapılıyor? Google sitenize botları gönderdiğinde onay almayan bir sektörde iseniz bunu red eder cloaker ise paravan bir domaine kurulan bu yazılım ile site içeriğini farklı göstererek reklamınızın onay almasını sağlar. Reklam onay aldıktan sonra ise gelen ziyaretçileri (GERÇEK) sitenize yönlendirir.

Özellikler
    Laravel Framework ü ile geliştirildi.
    Facebook , Instagram , Twitter , Google Adwords Yönlendirmeleri Aktif.
    Tüm Linklerin Detaylı istatisliklerini tutar (Ülke,Şehir,İp,Cihaz,Tarayıcı,Dil,Hangi sitenin referansı ile geldiği) gibi.
    Google Apis ile her link için yeni domain satın almadan dilediğiniz kadar subdomin.storage.googleapis.com/index.html şeklinde link oluştura bilirsiniz..

Onay alamayacağınız hiç bir reklam kalmadı!

Sınırsız Paket alındığında kurulumu ben gerçekleştiriyorum. Daha sonra Anydesk üzerinden panele birlikte bağlanıyoruz ve size sistemi en ince ayrıntısına kadar anlatıyorum..

PAKETLER
    1 aylık tek site link cloaker 50 TL
    Sınırsız link sınırsız süre için cloaker 500 TL (Panelli bir şekilde kurulumu yapılır ve tüm detaylarına kadar destek verilir.)

Daha fazla detaylı bilgi için lütfen bana WhatsApp'dan ulaşın..
    wp.png

Trker4ktas

WebmasterForum Moderatör
    Moderator
    Tepki
    260
    Meslek
    WebmasterForum Moderatör
    Kolay gelsin

instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
    Üst Alt