Site Tanıtım Palyaço Kiralama

palyacokiralama

Kullanıcı
Katılım
Şub 13, 2020
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Mesleğiniz
öğrenci
WhatsApp Image 2020-02-08 at 00.02.44.jpeg
IMG-20191117-WA0012.jpg

Pıtırcık palyaço kiralama organizasyonu olarak bünyemizde profesyonel, enerjik, dinamik ve özverili palyaçolar bulunduruyoruz. Müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımızı seçerken sadece eğlenceli, enerjik ve dinamik olmalarını istemiyoruz. Onların dışında iş disiplinine sahip ve etik kişiler olmalarını istiyor ve o kişiler ile çalışıyoruz. Etkinlikler de çocukların yüzlerini güldürmek için hiçbir şeyi yapmaktan çekinmeyecek profesyonel ekibimizle palyaço kiralama alanında en ucuz palyaço fiyatları ile mükemmel bir hizmet sağlıyoruz. Yalnızca çocukların değil ebeveynlerin de yüzlerini güldürme çabası içerisindeyiz. Palyaço kiralama alanında en ucuz palyaço fiyatları ile çocuğunuzu güldürürken gereğinden fazla ödemeyin diye en ucuz fiyatları veriyoruz ve sağladığımız hizmetten çok memnunuz.
Sadece ucuz fiyatlarımız değil aynı zamanda etkinlik sırasında her bir saniyenin verimli ve eğlenceli geçmesi için paket içeriklerine olabildiğince eğlenceli ve çok fazla oyun ekledik ki her çocuk eğlenebilsin ve sıkılmasın. Aynı zaman da sektöre yenilik getirerek çocukların yemek yeme sürelerini verimsiz süre olarak görüp etkinliğimizi uzatıyoruz. Çalışanlarımız çocukların oynamadığı ve eğlenmediği yemek yeme süresini ise etkinliğe eklerler ve etkinliği 10 dakika uzatırlar. Bu yenilik ile sadece çocukları değil her şeyi düşünen bir organizasyon olduğumuzu kanıtlıyoruz.
Palyaço Sektöründe ki Vizyonumuz
Sektörde lider olmak istiyor ve bunun için çok çalışıyoruz aynı zamanda ise sektöre katabildiğimiz kadar verimli yenilikler katmak istiyoruz. Bunu yapmak için ise belirlenmiş hedeflerimiz var ve bu hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Dünya da ki en kolay işi de yapsanız en iyisini yapın mantalitesi ile sizlere hizmet veriyoruz çünkü biz en iyisi olmak istiyoruz. Öncelikli amacımız palyaço kiralama etkinliğinde ki her bir çocuğun eğlenmesi ve o anıyı unutmamalarıdır. Daha sonra ki amacımız ise ebeveynlerin ekonomik durumunu düşünmektir. Sırf piyasa yüksek diye daha fazla para ödemeyin diye en ucuz palyaço fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Amaçlarımız tabii ki bitmedi, aynı zaman da sektörde yanlış yapıldığını düşündüğümüz ne var ise onu en iyi hale getirip siz değerli müşterilerimize ve sevgi pıtırcığı çocuklarınıza sunmaktır.
Pıtırcık organizasyon olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem whatsapp hem de arayarak günün her saati ulaşabilirsiniz.


EK HİZMETLERİMİZ


KAR SPREYİ

Eğlenceli olması, güzel görüntüler ortaya çıkarması ve kokusu gibi olumlu etkilerinden dolayı kar spreyi etkinliğine aşık olmanız olasıdırKar yağışını sağlamak için tüpü çalkalamanız ve sıkmanız yeterlidir. Bu sayede gökten kar taneleri dökülüyormuşçasına eğlenebilirsiniz. Spreyin kokulu olup olmamasına bağlı olarak odaya güzel bir koku bırakabilir. Sıkıldığı ortama herhangi bir zarar vermez ve ortalama 5-10 dakika içerisinde ortadan kaybolur.Hakemlerin de futbol maçlarında kullanmasıyla iyice yaygınlaşan kar spreyi bütün özel anlarda ortama güzel bir kış ambiyansı katmaktadır. Nişan, sünnet, düğün, doğum günü ve fotoğraf çekimi gibi aktiviteler de sıkılıkla kullanılan kar spreyi bu etkinlikler için vazgeçilmez olmuştur.
Tüpler halinde sprey şekilde kullanılan kar spreyi istediği miktarda kullanılır ve kullanımının yasak olduğu bir yer bulunmamaktadır. Kar spreyinin olumlu bir özelliği ise kullanım süresinin olmaması her zaman çalkalayarak kullanılabilir.Siz de eğlenceli aktivitelerinizi daha güzel ve beyaz bir kış ambiyansına kavuşturmak için kar spreyi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PİNYATA

Pinyata doğum günü, piknik ve anaokulu organizasyonlarında çocuklar tarafından çok sevilerek kullanılan eğlence materyalidir. İçi çikolata,şeker ve atıştırmalıklarla dolu olan pinyatanın dışı da kalın bir kartonla kaplıdır. Pinyata doğum günleri başta olmak üzere eğlence aktivitelerinde çocukların patlatarak içindeki şeker ve çikolataları almaya çalışması etkinliğidir. Geleneksel şekilde çocukların gözleri bir bez ile bağlı iken modern zamanda çocukların gözleri bağlı değildir.
Pinyatanın altında ipler olan bir başka modeli daha vardır. Bu pinyataların da içlerinde şeker ve çikolatalar vardır ve yine çocukların ulaşabilecekleri yere asılırlar. Bu kez bir sopa ile vurmak yerine her çocuk pinyatanın altından geçerek iplerden birini çeker. Çekilen iplerden birine pinyatanın kapağı bağlıdır ve doğru ip çekildiğinde şeker vi çikolatalar yere dökülür. Çocuklar da diğer pinyata şeklinde olduğu gibi şekerleri kapma yarışına girişirler ve ortaya çok eğlenceli görüntüler çıkar.
Çizgi film karakterleri gibi birçok karakter ve figürde olan pinyatalar meksika partilerinde çok sık kullanılan bir aktivitedir. İçindeki şeker ve çikolataları seven çocuklar için pinyata çok eğlenceli bir aktivitedir.
Pinyata ek hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Üst Alt