Pagerank Nedir?

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Pagerank Nedir?

Pagerank Google arama motorunun sitenize vermiş olduğu değer sayısıdır. bu değer 0 ila 10 arasında geçmektedir.
Kimi kurum ve kişiler ise, Sitenizi güncel tutar her gün özgün makaleler yazar, tanıtım yazısı yayınlar, forumlarda tanıtım yapar, Blog sitelerinde makaleler yazar, kendi kelimesinde pagerankı olan sitelerden destek verir, imleme, wiki, derken sitenizi tam anlamı ile çok iyi bir çalışma sonucunda hem arama motorları açısından iyi bir konum kazandırır. Hemde sitenin geleceği açısından emin ve sağlam adımların atmasında fayda sağlar.
Bu SEO çalışmasını yaptırmanız için ciddi bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir.
Karşınıza çıkan ve üç beş kuruş isteyenlere itimat etmeyin derim çünkü onlar programlar ile sitenizi sadece bataklığa sürükler. Organik olmayan her bir çalışma zarar sağlar.
Evet arkadaşlar bu günkü konumuz burada bitti. Umarım bir şeyler anlatmışımdır. ben biraz karışık anlatırım anlam veremezler ama olsun o kadarda :D
Aslına Bakılırsa Pagerank Devri Kapandı Bizler YİNEDE yeni başlayan ve bazı şeyleri yeni ögrenen arkadaşlarımıza Bilgi olması amacı ile yazdıgımız Makelemiz.

Üst Alt