Oto Bilirkişi

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
Oto Bilirkişi
Ülkemizde sıfır araç fiyatları oldukça yüksek olduğu için 2. el araç satış sektörü oldukça revaçta olan bir durumdur. Ancak ikinci araç alımı yapılırken hatalı karar vermemek için mutlaka oto ekspertiz işlemi yapılması gerekir. Çünkü almak istediğiniz araç dışarıdan bakıldığında çok temiz görünebilir. Ancak sonradan üzülmemek ve yüksek masraflarla karşılaşmamak için oto ekspertiz yapılması önemlidir. Çünkü aracın bazı parçaları çok yıpranmış veya herhangi bir kazada bazı parçaları ya da bölümleri değişmiş olabilir. Bunları bilmek ve alacak olan kişinin elinde raporun bulunması en sağlıklı durumdur.

Oto Ekspertiz Nereye Yaptırılır? 
Alınacak araç sanayi bölgesinde herhangi bir ustaya götürüldüğünde yüzeysel olarak kontrol edileceği gibi motor ustasına ayrı, kaporta ustasına ayrı, oto elektrikçiye ayrı yada boya ustasına ayrı ayrı göstermek hem daha maliyetli hem gereksiz zaman kaybına neden olur. Ümraniye oto ekspertiz uzman tekniker personelimiz bütün bu işlemleri tek seferde ve detaylı olarak modern test cihazları ile isterseniz yerinde isterseniz kendi adresimize aracınızı getirerek yaptırabiliyorsunuz. Ümraniye araç ekspertiz raporunu hazırlamadan önce sözlü olarak gerekli bilgileri aktarır ve hazırladığı detay raporunun bir sureti aracı kontrol için getiren kişiye bir sureti de kendi arşivimizde saklanır.

Oto Ekspertiz İşlemleri Hangi Konuları Kapsıyor?
Dudullu oto ekspertiz firması olarak deneyimli personelimiz eksper raporu için getirilen aracın öncelikli olarak araca bilgisayar ile bağlanan bir gurup cihazlarla motor testi yapılır ve böylece motorun her devirde ne kadar güç sarf ettiği herhangi bir revizyon yapılıp yapılmadığı konuları rapor edilir. Daha sonra sırasıyla fren sistemi, kaporta durumu, boyanın orijinal olup olmadığı, elektrik sistemi hatta lastik durumuna kadar her alanı detaylı olarak incelendikten sonra rapor hazırlanır.
https://www.otoekspertizumraniye.com/
 
Üst Alt