Organik Hit - Organik Ziyaretçi - Sosyal Medya Tıklanmaları - Hitci.Net

hitci

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba sevgili WebMasterForum üyeleri. Hitci.Net Web sitemi tekrardan açmış bulunuyorum. Web sitemin odak noktası Organik hit, Sosyal Medya Ziyaretçileri, SEO, Backlink Üzerinedir.
Hitci.Net Adresi Bir çok kişi bilse de WebMasterForum.com.tr ayrı bir platform ayrı bir insan topluluğundan oluşmaktadır. Hayli ile bir referans sunamıyorum.
Hit karşılığında Referans olmak isteyen kişiler yorumlarda belirtirse sevinirim. Aşağıdaki fotoğraflar sistemimin nasıl çalıştığı ve nasıl sonuçlar alacağınız ile alakalıdır.

1823326388.jpg

1683517605.jpg

765043573.jpg

3122644973.jpg

Evet sevgili dostlar, Yukarıda görmüş olduğunuz gibi sonuçlarımız bu şekildedir. Tabikide bu bir web üzerinden çekilen fotoğraftır. Bildiğiniz üzere Web tarayıcılarında İnceleme tuşu diye birşey vardır.. İnanmayanlar için Anydesk gibi programlardan yardım alarak canlı bir şekilde gösterim sunabilirim. analytics üzerinden.
Tabi ki de her güzel şeyin bir bedeli vardır. Bu bedel Aşağıdaki Fotoğraf'da Anlatılmaktadır.
923364347.png
Arkadaşlar Ödeme yöntemlerim Şu şekildedir;
642589862.png

Whatsapp İletişim Adresim: 05524926106
Referans olan arkadaşlar ;

takipbonus

Bağımlı
Tepki
33
WhatsApp'tan mesaj gönderdim. deneyelim bakalım :cool:

hitci

Yeni üye
Tepki
0
Hayırlı satışlar dilerim, dilerseniz ref olabilirim sistemi denemek açısından :)
Teşşekür ederim süre boyunca bir çok kişi referans olmak istedi bir çoğunuda kabul etik. Ücretsiz hit gönderebilirim. 300 adet. deneme amaçlı.

WhatsApp'tan mesaj gönderdim. deneyelim bakalım :cool:
Detayları özelden görüşmek nasip olmadı.

Üst Alt