Opencart E ticaret yazılımı

mamiyt78

Giyim (Marka)
Tepki
22
Merhabalar,
İnstagram üzerinde yapacağım online satışlar da kullanmak istediğim bir yazılım arıyorum e ticaret butik üzerine, bir süredir araştırma yapıyorum opencart'ın sunucuyu çok fazla yorup siteyi yavaşlattığı söyleniyor.

Bu tarz butik sitelerini araştırıyorum ama hepsi yağ gibi siteler ve binlerce ürünleri var, bunun çözümü optimizasyon ayarları mı yoksa sunucuyu yüksek tutmak mı?

Sunucu ile ilgili ise o kısım biraz kolay gibi duruyor ama sorun optimizasyon sorunu ise bunun için yüksek bir gider olabilir, konu hakkında bilgili kişiler fikir verebilir mi?

Normal bir yazılım almakta mantıklı olabilir ama sıfır bir yazılımın seo gibi durumları çok sıkıntı olacağını düşünüyorum normal bir e ticaret alt yapısı olan siteyi kullanıp 300 400 gibi bir rakam harcayıp seo gibi şeylerini yaptırmak var, normal bir yazılım kullanıp olabilecek sorunları bile kendimiz çözmemiz gerekeceği için maliyeti de çok olacaktır fiyatları örnek olarak belirttim.

wordpress alt yapısını kullanıp e ticarete girişmeyi de düşündüm ama wordpress bu konuda çok yetersiz kaldı ve bir çok şikayette var sitenin yavaş olması gibi. Tercihim opencart ama bu yazılımın da CPU problemi beni endişelendiriyor açıkcası.

problemli

Eski üye
Tepki
32
Selam benim e ticaret sitem opencarttır 10 bin felan ürün var harhan gibi bir yavaşlama yok siteyi yavaşlatan vqmod a eklediğin eklentilerdir. Opencart ücretsiz ve güzeldir

mamiyt78

Giyim (Marka)
Tepki
22
Selam benim e ticaret sitem opencarttır 10 bin felan ürün var harhan gibi bir yavaşlama yok siteyi yavaşlatan vqmod a eklediğin eklentilerdir. Opencart ücretsiz ve güzeldir
Aleyküm selam, teşekkür ederim ne üzerine satış yapıyorsunuz acaba?

problemli

Eski üye
Tepki
32
anne bebek ürünleri üzerine hocam takıldığın yer olursa yardımcı oluruz elimizden geldiğince

mamiyt78

Giyim (Marka)
Tepki
22
anne bebek ürünleri üzerine hocam takıldığın yer olursa yardımcı oluruz elimizden geldiğince
Bende tesettür giyim ile ilgileneceğim, şuan site için biraz erken sanırsam bakalım tema falan biraz tuzlu geldi başlangıç için online ödeme değil de sadece kapıda ödeme seçeneği olacak sitede bakalım hayırlısı olsun önce bi tema falan ayarlamam gerek domain hosting kolay

Üst Alt