Öneri !

BraveHeart_

Meraklı
Tepki
7
Selam dostlar öncelikle biraz kendimden bahsedeyim sonrasında önerimi siz değerli üyelere sunayım.. Bu yazıyı okuyan herkes bana katılıp katılmadığını yazarsa sevinirim..

Öncelikle ben Hüseyin 19 yaşındayım Siber güvenlik ile ilgileniyorum "Network" alanında çalışmalar sürdürüyorum. Hakkımda daha detaylı bilgi almak isteyen , tanışmak isteyen bana ulaşabilir.. Önerime geçeyim ; Bence forum'a yaş kısıtlaması getirilmeli ve kayıt olmak isteyenler elenerek kayıt olmalı R10 Mantığı kısacası hiçbir bilgisi olmadan konulara yorum atan insanlar ve "çocuklar"ın forumda bulunması çok doğru değil.

Herkese mutlu yıllar dostlar <3

BraveHeart_

Meraklı
Tepki
7
Merhabalar,

Webmaster Forum her yaş türünden kitleye hitap eden bir forum. Küçük yaştaki arkadaşlarımız için gelişmiş oyun kategorimiz mevcut. Bilgisi olmayan insanlar kısmına gelirsek bilgisi bulunmayan acemi webmasterların bilgi alması için zaten forumumumuz bulunmakta :) Tabikide ticaretin arttığı ilerleyen dönemlerde bir takım güvenlik önemleri (SMS, TC Onay vb.) ekleyeceğiz :)

Öneriniz için teşekkürler...
Selam Celil ;

Önerim zaten ticaret katagorileri için küçük yaştaki dostlarımız forumda bulunabilir fakat ticaret konularına yorum yapmasa "bilgisi olmadığı konuya" yorum yapmasa daha iyi olmaz mı :)

BraveHeart_

Meraklı
Tepki
7
Farkettiğimiz sürece o tarz gereksiz yorumları kaldırıyoruz, report tuşuyla bildirebilirsiniz :)
Bana zaman ayırıp önerimi dinlediğin için teşekkür ederim :)

Webby

Php laravel developer
Yazılım Uzmanı
Tepki
142
Önerin güzel fakat şöle bişi var bu site illegal veya kötü örnekler barındıran site deyil faydalı bilgiler ve kendine bişiler katabileceğimiz bir site günümüzde küçük yaşta yazılım ve donanıma ilgi büyük küçük yaşta araştırma yapmak isteyen geçlere faydalı bilgiler sağlamak kadar güzel ne olabilir

Tafsiye olarak sadece üyelikle içeriklerin olması ve illegal hiç birşey olamaması ve sitede site tanıtım yapılırken verilen site linki kontrol edilmesi iyi forumlar dilerim

BraveHeart_

Meraklı
Tepki
7
Önerin güzel fakat şöle bişi var bu site illegal veya kötü örnekler barındıran site deyil faydalı bilgiler ve kendine bişiler katabileceğimiz bir site günümüzde küçük yaşta yazılım ve donanıma ilgi büyük küçük yaşta araştırma yapmak isteyen geçlere faydalı bilgiler sağlamak kadar güzel ne olabilir

Tafsiye olarak sadece üyelikle içeriklerin olması ve illegal hiç birşey olamaması ve sitede site tanıtım yapılırken verilen site linki kontrol edilmesi iyi forumlar dilerim

Site zaten illegal bir site değil demek istediğim "Ticari konulara küçük yaşta dostlarımızın yorum yapmaması ve kayıt olmak için belirli bir yaş kısıtlaması getirilmesiydi." sanırsam yanlış anlamışsın biraz :)

Son düzenleme:
Üst Alt