Ön Tanışma

Lex

Meraklı
Tepki
19
Öncelikle herkese selamlar webmasterforum ailesi. Ben bir zamanlar her küçük çocuğun hayali olan hackerlık için araştırmalar ve denemeler yapan, şimdi ise yazılım ve siber güvenlik üzerine ilgili, bir miktar bilgili ve meraklı olan sıradan bir vatandaşım. Burada hem kendimi hemde sizleri olağanca geliştirmek isterim. Her türlü konu paylaşmaya gayret edecek ve araştırıp öğrendiğim yeni bilgileri eğer kayda değer bulur isem sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Öncelik olarak kaidem saygı, güven ve bir miktar sevgidir. Birbirimizi belki real hayatlarımızda hiç göremicek olsak dahi burada kendimizi geliştirirken webmasterforum ailesinin tümüne fazlasıyla katkı sağladığımızı unutmayalım. Bu nedenle bunlar önceliğimiz olmalı ve daha sonrasında ise aynı hızla hatta daha bile hızlı bir şekilde ilerleyerek güzel şeyler yapabileceğimizi unutmamak gerek. Herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar ve dünyalar kadar bilgi edinmesi dileğiyle görüşmek üzere diyor ve sormak istediğiniz şeyler olursa aktif olacağımı bilmenizi istiyorum. Herkese iyi akşamlar, verimli araştırmalar ve çalışmalar diliyorum. Sevgiler, saygılar :')

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Aleyküm selâm @V0ltax aramıza hoşgeldin, sefalar getirdin.:) Umarım kalıcı olur birlikte güzel işler yaparız.

Üst Alt