OLUMSUZ Haberin Var Mı? - Google İtibar Yönetimi

E-Ticaret & Alışveriş

firataverbek

Güvenlik Uzmanı
Tepki
19
Hakkınızda belirtilen isim veya anahtar kelime üzerine yapılan arama sonucu, şahsınıza dair yapılmış bütün olumsuz haber içeriklerinin listesini oluşturup listenin belirlenmesi işleminden sonrada istenmeyen haberi ya da içeriği sağlayan haber sitelerine karşı etkili bir yazılım yöntemi belirlenerek, tüm kaynaklardan ve haber sitelerinden, istenmeyen bütün içeriklerin kalıcı olarak silinmesi sağlanır.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerine itibar yönetimi hizmet verdim, kişi yada kurumları internette itibar zedeleyen bu olumsuz içeriklere karşı korudum.
Sizin için Online İtibar yönetimi hizmetimle bu olumsuzlukların tamamını ortadan kaldırabilirim. Hakkınızda çıkan olumsuz bilgileri temizlerken her türlü yöntem ince detayına kadar kullanılmaktadır.
Online itibar yönetimi olarak sizin adınıza tüm verileri silebiliriz.
Bu hizmetten, Marka Yöneticileri, Firma Sahipleri, Ünlüler, Politikacılar veya herhangi bir meslekten herhangi bir kişi faydalanabilir.

Bize söylemeniz gereken yalnızca hangi anahtar kelime neticesinde çıkan sonuçların temizlenmesini istediğinizdir.
Kişisel itibarınızı veya marka itibarınızı sarsacak olumsuz haberleri kaldırmak için sizlere yardımcı olmaktayım.
Kaldırılmasını talep ettiğiniz haberler tarafımızca analiz edilerek sizlere 1 – 5 iş günü arasında haberin kaldırılma garantisi verilir.

Sizin İçin Neler Sağlıyorum?

Son düzenleme:

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Hayırlı satışlar hocam, aynı içeriğe sahip iki konunuz var ve bu konu bozuk görünüyor, düzeltebilir misiniz ?

Üst Alt