NETSPEED ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI 20 TL İNDİRİM

siberyazilimci

Hızlı üye
Katılım
10 Haz 2021
Mesajlar
36
Tepki
2

Arkadaşını getir kampanyası nedir?​

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için hem sen, hem arkadaşın 12 adet fatura dönemi boyunca 10 TL indirim hakkı kazanın. Daha fazla arkadaş getir, daha az veya hiç fatura ödeme. Hemen katıl fırsatı kaçırma!

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 20’ar TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.


Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir


Bu kampanya, aksi belirtilmedikçe başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.


Kampanyadan kazandığınız ilgili aya ait indirimleri kullanabilmeniz için sizin ve referansınızla abone olan arkadaşlarınızın gecikmiş fatura borcu bulunmaması gerekmektedir.


Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.

Fiyatlar güncellenmiştir.

netspeed1.PNGnetspeed 2.PNG
referans.PNGHerhangi bir aklınıza takılan konu olursa sorabilirsiniz.

Telegram Kanalı Netspeed: https://t.me/netspeedfiber

Referans Kodları:

Kod: NQ1BHK
 
Son düzenleme:
Üst Alt