Nasıl gidiyor ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Selam WF halkı !

Nasıl gidiyor, sizler nasılsınız ve daha neler var ?

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
İyi diyelim iyi olsun. Sürekli aynı şeyi tekrar ettiğim bir hayatın içindeyim. Uyan > Hazırlan > Okula Git > Dershaneye Git > Eve Gel > İşleri Yap > Uyu > TEKRARLA! :)
Eğlence arayışındayım onada vakit yok puhahah :D

Sende durum nasıl :)
Ben üstüne bir de karantinadayım, okula da gidemiyorum bizim sınıfı karantinaya aldılar. Genel olarak benimki de hep tekrar, yeni maceralar bekliyorum o yüzden geldim konu açayım dedim, koş diğerlerine de görüş yaz da biraz eğlenelim ?.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ben okuldan kaçtım 6 ders boştu nasıl olsa :D Evde takılıyorum oyun falan oynuyorsan takılalım istersen
6 ders nasıl boş oluyor ? ? En son 8 ball pool vardı onu da sildim iki gün önce ?, canlı derse gireceğim şimdi bir de, ne oyunu var sen de ona göre indireyim bir ara oynarız.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Kanka pc var mıydı senin ya istediğin oyunu indirir oynarım. Telefonda fazla oynadığım yok.
Pc var da pek fazla oyun kaldırmıyor ben de hiç denemiyorum bile ?, bul bir oyun deneyeyim fazla yüksek gereksinimi olmasın, yada oynayamayacağız zaten uzaktan derste işkence çekiyorum daha iki dersim var ıyy.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Düşük sistem gereksinimli oyunlar olarak ele alsak metin2 cs1.6 minecraft half life samp brawlhalla ve nicesini sayarım. Brawlhalla'yı araştır sağlam oyundur beğenirsen oynarız :D
Bu Brawlhalla ne biçim oyun olm, Ateş Ve Su oynasak daha iyi.

Üst Alt