Nasıl değerlendireyim ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba, elimde Cavatin projesi için aldığım bir Play Developer hesabı var, projeyi durdurduk, hesap elimde kaldı.

Birkaç oyun yada uygulama oluşturup yüklemek istiyorum ve değerlendirmek istiyorum ancak kaynak kodu vs. sıkıntısı olmasa da, bunları kurmak için gerekli Visual Studio, Android Studio gibi yazılımları sorunsuz çalıştırabilen bir donanımım yok şu anda.

Herhangi bir kod mağazasından alınan bir uygulamalayı kurabilecek birisi varsa, hesapta yetki vereyim beraber değerlendirelim, güncelleme, tasarım, yükleme vs. kısmını ben hallederim, gelir elde edersek paylaşırız, özellikle de VPN uygulaması yayınlamak gibi bir düşüncem var, şablon elimde var ama yasal vs. yönünü araştırmadım, ilgilenen kişiyle konuşuruz olmazsa farklı türde yayınlarız.

Düşünen yada farklı fikri olan PM gönderebilir yada buraya yazabilir.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Webview uygulama yapmayı öğren sonrasında webview uygulama satışı yap google playa atmak içinde ekstra ücret al kankam tamamdırrr...
Onda sorun yok işte, yapmayı biliyorum bilmesine ama Android Studio gerekiyor yapmak için, çrvrimiçi araçlar pek iş görmüyor, uygulamayı da benim cihaz kaldırmıyor. Neyse bakalım bir yerden haber bekliyorum, umarım olumlu döner.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Üst Alt