Mybb Sitesini Tanıyalım

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
546
Tepki
62
MyBBGrup Hakkında
MyBBGrup.com - MyBB Türkçe Destek Grubu
MyBBGrup.com bir avuç gönüllü ile karşılaşılan problemleri birlikte aşabilmek için Türkiye'de kurulmuş ücretsiz bir MyBB Destek sitesidir.
Başlangıçta dost yardımlaşması olarak düşünülen bu site çok kısa zamanda özel bir gayret olmadan,kendi başına sahip olduğu üyeleriyle birlikte, kardeşlik ortamı kurarak,Destek topluluğuna dönüşmüştür.
MyBB Forum Scripti hakkında bilmek istediğiniz herşeyi Türkçe olarak bulabileceğiniz tek adrestir.
MyBBGrup,son zamanlarda gördüğü yoğun ilgi nedeniyle,bu sezon yayına çıkarvlan yeni,''MyBB 1.6'' ''MyBB 1.8'' versiyonu ve diğer gelecek MyBB Serileri için, almış olduğu yönetim kararıyla, Destek vermeye devam edecektir. Türkiye'de MyBB Forum kullanımını yaygınlaştırmak ve geçiş sürecindeki sorunları en aza indirgemek ve çözümleri anında sizlere geliştirmek amacında olan MyBBGrup bugüne kadar 1 yıla aşkın hizmet, serüveninde bir kaç ilke ve başarıya imza atmıştır. Desteklerinizle büyüyen MyBBGrup.com çok yakında Türkiye'de birçoğu ilk olarak kabul edilebilecek servisleriyle kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecektir.

Neden MyBBGrup Neden MyBBGrup.com:
Bu sorunun cevabını kısaca şöyle açıklıyoruz;
Yapmak istediğiniz bir şey çalışmazken bir şekilde yardıma ihtiyaç duyarsınız?
Bir özelliği bulmakta bazen yardıma ihtiyaç duyarsınız?
Biz, size destek vermek için, sizin için en iyi ve en kaliteli destek'le size yardımcı ve destek olmayı hedefliyoruz. Ve sizde bu hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz...
Kaynak : mybb.com.tr
 
Üst Alt