Müthiş Backlink (Seo) Paketiyle Sitenizin Değerine DEĞER , Gücüne GÜÇ Katın !

Probacklink

Yeni üye
Tepki
0
Referans amaçlı kısa süreli indirimli fiyatımızdır.

828a075428.png

2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.

Backlink Nedir ?
Backlink, bir web sitesine, başka web sitesinin verdiği linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bir web sitesi ne kadar kaliteli backlink aldıysa, o kadar kıymetli bir hal alır.

Backlink ve tanıtım çalışmaları manuel olarak hepsi tek tek el ile girilmektedir. Bu sebepten dolayı sitenize doğal bir şekilde backlink almış olacaksınız.

Forum Dışı İletişim: probacklink34@gmail.com

Çalışmalarımız her tür sektör için yapılmaktadır. (Aşağıdaki siteler hariç)

İllagal , kumar, medyum siteleri ve yasal olmayan bütün sitelere çalışma yapmıyoruz.

Zararlı olan Backlink türleri;
Otomatik olarak gönderilen forum tanıtımları
Otomatik oluşturulan whois backlink linkleri
Otomatik olarak oluşturulan ziyaretçi defteri kayıtları
Otomatik olarak gönderilen sosyal imlemeler
paketimize eklemedik.

Bu tür çalışmalar; program vasıtası ile yapılıyor ve saniyeler içerisinde sitenize backlink kazandırıyor. Ancak bu çalışma size yarar sağlamadığı gibi Google tarafından spam olarak algılanıyor. Bunun sonucunda Google sitenizi cezalandırılabilir , sıra düşebilir veya kotaya sokabilir. (Lütfen seo paketi satanlar bana kızmasın ama gerçek bu)

Çalışma için vermeniz gerekenler
Site adresi
Hedef kelimeler
Tanıtım yazısı

Son düzenleme:

gardenepoksi

Yeni üye
Tepki
0
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Probacklink

Yeni üye