Moderator Alımları Başlamıştır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LegionTR

Eski üye
Tepki
1
MODERATOR ALIMLARI DEVAM EDİYOR!
Değerli webmasterforum üyeleri çalışmalarımız gördüğünüz üzere, son sürat devam ederken sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz. Fakat site içi aktiflik olsun diğer alanlardaki çalışmalar olsun ister istemez takım arkadaşlarına ihtiyacımız oluyor eğer sizde webmasterforum.com.tr ailesinde yer almak istiyorsanız aşağıdaki şartları okuyup başvuru yapmanız gerekmektedir.

Gönüllü olarak çalışan moderatorlerin avantajları nelerdir ?
1-http://prntscr.com/ioookc bu şekilde sizi diğer üyelerden farklı bir rütbeye sahip olacaksınız.
2- İlgili alanlarda konuları kapatma, konuları sabitleme ve gerektiğinde spam yapan uygunsuz gördüğünüz mesajları silme üyeleri uyarma uzaklaştırma ve daha bir çok sayamadığım özellik..
3-Saygınlık herkes için önemlidir şuan forumdaki aktiviteler çoğalmadan alım yapıyoruz ki zamanı gelince , moderator olanlar anlayacaklar ki webmasterforum da herkes yönetici olamaz.

Sizden beklentilerimiz
1-Başvuran arkadaşın en az 18 yaşını doldurması çünkü burası webmaster forumu ve teknik bilgi olsun hitap olsun bu açıdan belli bir yaş olgunluğu mutlaka gerekiyor.
2- Günde en az 2 saatini foruma ayırabilecek skype kullanan ve gerekli olduğunda zamanında üyelerin sorunlarıyla ilgilenmeniz bekleniyor.
3-Webmaster forumlarında en azından önceden yer almış ve forumun işleyişinden haberdar olması
4-Moderator olduktan sonra yetkilerini kendi sorunlu olduğu kişiler adına veya tanıdık yakın olarak ayrım yapmadan herkese adaletli olması beklenir.

Bu şartları sağlayan arkadaşlar @Admin özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz bu konuyu açmadan öncede şuanda da heyecanlıyım ailemize yeni yöneticiler katmaktan gerçekten mutlu olacağız hepinize sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. webmasterforum.com.tr yönetim

Güncellenen konu https://webmasterforum.com.tr/konu/moderator-alimlari-baslamistir.4467/ buradan moderatör başvurusu yapabilirsiniz.

esezcan

Yeni üye
Tepki
0
Detaylar görüşüldü

AfraSze

Yeni üye
Tepki
0
detaylar görüşüldü.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Şimdiden Aramıza Katılan Yeni Moderator Arkadaşlarımıza Hayırlı uğurlu Olsun Diyorum..

LegionTR

Eski üye
Tepki
1
2 arkadaşımıza da hayırlı uğurlu olsun ailemize hoş geldiniz..

AfraSze

Yeni üye
Tepki
0
Hoşbulduk teşekkürler.

b3dir

Yeni üye
Tepki
0
Başarılar Kolaylıklar Diliyorum,

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Başarılar Kolaylıklar Diliyorum,
Aramıza Hoş geldin Teşekkürler @b3dir

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
MODERATOR ALIMLARI DEVAM EDİYOR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt