Mellowads-Günde 3k Bitcoin(Satoshi) Kazanma-Bedava Reklam İmkanı

LegionTR

Eski üye
Tepki
1
Merhaba Arkadaşlar..
Son zamanlarda açılan bitcoin reklam networklarından birisini bir kaç gündür test etmekteydim.Sitenin reklam ağını daha çok faucet,ptc,hyip,bitcoin blog ve siteleri kullanmakta.Normal siteler için çok da uygun değil ve tık ilgisi düşük.
Kazançları bitcoin olarak panele yansımakta ve ödemeleri bitcoin ile yapıyor.
Beni daha çok ilgilendiren kısmı;Faucet kısmı oldu.Ve güzel geri dönüşler oluyor.Site de ki Faucet bölümü aracılığıyla günde bir kez Claim yaparak 500-3000 arası satoshi kazanabiliyorsunuz.Bu satoshiler siteye reklam vermek için kullanılabiliyor.Çekime izin vermiyor.Burada ise bizim kazançlar başlıyor.Özellikle Exchange,borsa,hyip,ptc sitelerine ref yaratabilirsiniz.Ben kazandığım krediler ile birlikte 110k satoshilik forex reklamı verdim.Döünüşü çok iyi oldu.Tavsiye edilir.
Sitedeki ref kazancı %50'dir arkadaşlar.Özellikle youtube ve twitter da spama düşmeden reklam yaparak günde 100k satoshi kazanabilirsiniz ki bunu doğru siteye ref çektiğiniz taktirde dönüşü aylık 500 dolar olur.
Site hakkında sorularınızı yazabilirsiniz.Siteyi yaklaşık olarak 7 gündür kullanıyorum ve herşeyiyle hakim olduğumu söyleyemem.İlerleyen zamanlarda daha doğru analizle birlikte tık ve kazanç raporlarıda eklerim.

Refsiz Link:Mellowads http://mellowads.com/

Üst Alt