medyabayim.com Sosyal Medya Paneli Forum Dışı Şikayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskan68

Yeni üye
Tepki
0
8-9 Ay beraber çalıştık 4.500 - 5.000 TL Para Ödeme Yaptım Ben Onların Onlarda Benim Sayemde Kat Kat Kazandılar Herkes Ekmek Yedi Çok Şükür Buraya Kadar Sorun Yoktu, Benim İçin Önemli Olan 1 Sipariş Vardı Bu Sipariş 200 Youtube.com Abonesiydi Altı Üstü 200 Aboneydi Ben Yarım Milyona Yakın Instagram Takipçisi Satın Aldım. Destek Ekibine Gereken Özeni Göstermesini Rica Ettim Tamam Demelerine Rağmen Benim zaafımı Görüp Bunu Kullanmak İstediler Parasında Değilim Aldığım hizmetin Bedelini Kat Kat Ödemeye Hazırım, Ödediğimde Atılan Tüm Aboneler (200 Adet) 3 Günde Hesabıma Geldi 2 Günde Tüm Abonelere Düştü Bir Oldu 2 Oldu Ücretsiz 30 Günlük Garanti Telafisi Veriyorlar Aboneler 3 Gün Sonra geliyor Ertesi 2 Gün Sonra %90'ı Geri Düşüyor. Zaafım Olduğunu Anladıklarında İşi Oyuna Vurma Karar Verdiler Ciddiyetimi Ortaya Koyduğum Zamanda Önce Ticketlarımı Engelleyip Sonrada Hesabımı Askıya ( Suçlu Olduklarını Bastırmak İçin Üyeliğimi İptal Ettiler.) Aldılar Konuşmaların Çok Azını Kurtarabildim. Şimdi Bunları Bu Yapılanları Halka Anlatmamam İçin Onla bununla Susturmaya Çalışıyorlar. Önemli Olan para Değil hizmettir. Para Kazanılır Kaybedilen Zaman Ve Kaybedilen İtibar Geri Kazanılamaz. Benim Adımı Ve Hesaplarımın İtibarıyla Oynadılar, bunun Ne Parayla ne de Başka Başka bir şeyle Ödeyebilirler. İnsanların Zamanlarıyla Oynayıp Paralarını Alıyorlar Hizmet Gerince Mazlumların Sesini Kesiyorlar Ben Tüm medyabayim.com Mağdurları İçin Sesleniyorum Her Platformda da Bunu Dile Getireceğim.
NOT: PARAMLA SATIN ALDIĞIM YOUTUBE ABONELERİ HALEN GERİ DÜŞÜYOR VERDİKLERİ HİÇBİR GARANTİ GEÇERLİ DEĞİLDİR.
14758578

Önce Ticket'tan Engellediler Sonra Hesabımı Askıya Aldılar Benim Gibi Kaç Kişi Böyle Mağdur Bırakıp Engellediler.
BENDE:
İKK: İstihabarata Karşı Koyma Yöntemleri İle Çalışanların ve Şirket Sahibinin İnstagram Hesaplarına Şirket Sahibin Telefon Numarasını Ve Diğer Bilgilerine Ulaştım Hepsi Gizli Hesap Kullanıyordu Gizli Hesapların İçeriklerini Görüntüledim .
Herkes Hakkını Arasın Kimsenin Hakkı Kimsede Kalmaz Arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• kanıt 1.PNG
    kanıt 1.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 222
  • kanıt 2.PNG
    kanıt 2.PNG
    15.3 KB · Görüntüleme: 227
  • kanıt3.PNG
    kanıt3.PNG
    12.8 KB · Görüntüleme: 216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt