Lisanslı Mobil/Sms Onay Sitemi Satıyorum..(Acil/Maliyetine)

E-Ticaret & Alışveriş

Pennywise0

Üye
Tepki
1
Site Adresi: TIKLA GİT
İstenilen Fiyat: Pm Lütfen
Sitenin Aylık Getirisi: Temmuz ayının başında kuruldu sıfırdan.Telegram ve forumlarda çevrem geniş olduğu için bana getirisi tam olarak 240 tl oldu 1 ay 17 günde..
Sitenin Kategorisi: Sms/Mobil Onay Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Belli değil..
Ziyaretçi Kaynağı: Google,Telegram,Sosyal Medya
Alan Adı Yaşı:2020 Temmuz
Site Tüm İçeriğiyle Birlikte Mi Satılık: Site Konu Tasarımı-Lisans Hakları vb bütün içeriğiyle birlikte devredilecektir.Ayrıca forum tanıtımı hizmeti alınmıştır üzerine..
Sitede Kullanılan Yazılım Lisansı Satışa Dahil Mi: Evet Dahil domain adına lisanslıdır.
Satışa Hosting Dahil Mi: İlk günden beri güzel hostingde barındırmaktayım hiç sorun yaşamadım 20 eylüle kadar süresi bulunmakta bu dakikaya kadar siteyi taşıyabilirsiniz ha yok ben taşımakla uğraşmam derseniz güzel hosting hesabımı size devredebilirim sorun değil.
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Sitenin Satışında Herhangi Hukuki Bir Problem Var Mı:yok
Özel Notlar: Siteyi açalı 1.5 ay oldu arkadaşlar büyütmek için gerekli maddi ve manevi enerjim kalmadığından dolayı satıyorum.Telegram ve forum çevrem geniş olduğu için 1.5 ayda tekil olarak 240 tl getirisi oldu bana sizin emeğiniz ne kadar fazla olursa o kadar fazla kazanırsınız bunun yanında siteyi tamamen masrafına satıyorum siteyle birlikte domaini godaddy hesabınıza ücretsiz transfer edebilirim ayrıca forum tanıtımı satın alındı site için. ayrıca site yanında konu tasarımını da ücretsiz vereceğim daha detaylı konuşmalar için Pm veya Whatsapp Tıkla Git Alan Kişiye İşleyişin Nasıl Olacağını Neler Yapması Gerektiğini Bütün Entegrasyonlarını Vb Her şeyini Halletmek için Tamamıyla Yardımcı Olacağım...

12sam

Üye
Tepki
1
pm atar mısın lütfen?

Üst Alt