lgbt meselesi

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Daha önce de konu açmıştım ve birkaç şeyi güncellemek istiyorum, konudaki hiçbir lafım lgbt bireylerine değil, bu bireyler üzerinden prim yapan ve kendini modern, elit gören kitleyedir.

Özellikle Twitter'da bir kitle türedi, son 2 yılda oldu bu, bu kitle kimseyi ilgilendirmeyen lgbt mevzularını sürekli sürekli gündeme getirip, profiline gökküşağı koyduktan sonra takipçi kasan ve kendisini "aktivist" olarak göstermeye çalışan kişilerden oluşuyor. Bu kişler sayesinde, bazı diğerleri de daha da prim yapma yöntemleri buluyor. Hiçbir tişörtte rahat edemediği için kendi tişörtlerini tasarladığını söyleyen ve bunu da marka logosuna gökkuşağı koyarak satmaya çalışanlar gibi mesela. Alan var mı bilmiyorum ama varsa da üzgünüm. İnternette baskı tişörtler 20 TL, toptan alırsanız bunu çok daha fazla indirebilirsiniz, kendilerini girişimci sananlar da bu tişörtleri nasıl 140 liraya nasıl satarız diye düşünmüş olacaklar ki; lgbt bireyleri ve onları desteklediğini belirten saçma kitleyi kullanmaya karar verip gökkuşaklı tişörtler falan üretmişler. Hiçbir lafım yok bu üreten kişilere, benim lafım buna inananlara, yazık. E ben de gidip kupa bastırayım, üstüne de gökkuşağı yapayım ne oldu şimdi ben aktivist mi oldum yada dünyada bir şeyler mi değiştirdim ?

Farkettiyseniz, markalar bilerek logolarını gökkuşağı renginde moot yaptılar, yani değişiklik yaptılar sezonluk olarak, buna Gucci, Xbox, PS vs. dahil çok fazla marka var, inanın bana hiçbir kadın yada lgbt bireyi bu markaların gram umrunda değil, onlar sadece insanları manipüle ederek satışlarını arttırma ve müşteri gözünde değer kazanma derdindeler.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
yemin ediyorum çok uyuzum artık gökkuşağı mıdır götkuşağı mıdır nedir bu arkadaşlara .d
Yapma olm, birisi paylaşsa foruma girip saçma şeyler yazarlar ben hepsini banlarken fena haz alırım.

Üst Alt