LG Android Telefonlarda 4.5G Nasıl Açılır?

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
LG Android Telefonlarda 4.5G Nasıl Açılır?
LgAndroid mobil cihazınızda 4.5G kullanabilmeniz için öncelikle cihazınızın 4.5G'ye uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Yeni LG modellerinin hemen hemen hepsi 4.5G'yi desteklemektedir.

4.5g'yi Destekleyen LG Android Modelleri Nelerdir?
LG G2, LG G3, LG G4, LG G5,LG G3 Beat, LG G4c, LG G4 Beat, LC V10, LG Optimus 4X HD, LG Optimus G Pro E986, LG Optimus G E975, LG Nexus 5, LG Nexus 4, LG G Flex, LG G Flex 2

Hattınızın 4.5G'ye Uyumu
LG mobil cihazınızın 4.5G'ye uyumlu olduğuna emin olduktan sonra ikinci adım olarak hattınızın da 4.5G'ye uyumlu olması gerekir. Kontrol etmek için her mobil hat için ayrı olmak üzere belirli web siteleri vardır. Bu adreslere teknolojiblog üzerinden ulaşmanız mümkündür.

LG Android 4.5G Bağlanma Ayarı
Mobil cihazınız ve hattınız 4.5G kullanmaya müsait ise 2G veya 3G'den 4.5G'ye geçerek ya da direkt 4.5G'yi etkinleştirerek internette daha hızlı gezinip yeni teknolojiden yararlanabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken yol şekildedir:
1.İlk olarak mobil cihazınızın uygulamalar menüsüne girin.
2.Kablosuz Ağlar sekmesinin içindeki ''Mobil veri'' ye giriş yapın.
3.Ekranın sağ üst köşesinde(dijital saat simgesinin altında) bulunan seçenekler simgesine (üst üste 3 nokta simgesi) tıklayın.
4.Açılan seçenekler arasından en altta bulunan''Mobil şebekeler'' e tıklayın.
5.Yine açılan seçenekler arasından ''Ağ Modu'' na tıklayın.
6. Karşınıza ''Otomatik GSM / WCDMA'' olan seçenek seçili olarak çıkacaktır. Bunu, ''Otomatik GSM / WCDMA / LTE'' seçili olacak şekilde değiştirin.
7.Bu adıma kadar sorunsuz geldiyseniz ağ modunuz başarı ile değiştirilmiştir.
8.Son olarak veri bağlantınız kapalı duruma getirilecek ve yeni seçmiş olduğunuz şebeke moduna geçişiniz otomatik olarak yapılacaktır.
http://www.teknolojiblog.com/
 
Üst Alt