League of Legends - Cadılar Meclisi 2021

Furkan Murt

Eski üye
Tepki
67
AsheCoven_Final.png

Kötülük yaklaşıyor. Tıpkı karanlıktaki fısıltılar gibi, kadim ilahlar bir kez daha uyanıyor ve sadık takipçilerine şöhret ve güç sözü veriyor. Fakat yalnızca savaş alanında dökülen kan, onları tatmin edebilir. Sadık Cadılar Meclisi bir kez daha yükselmeli ve Ağaç Ata'nın yeşillikler tarafından korunan sığınağına saldırarak intikam almalı ve unutulmuş idollerini yeniden hayata getirmeli.

Karanlık vazifeleri 12 Ağustos 2021 saat 23.00'te başlıyor ve 14 Eylül 2021 saat 09.59'a kadar devam ediyor. Görevler bu korkutucu ritüellerle birlikte devreye giriyor ve 14 Eylül 2021 saat 09.59'da sona eriyor. Fakat müritler sembollerini 29 Eylül 2021 saat 09.59'a kadar kullanabilir.

KADİM İLAHLAR UYANIYOR​

CovenWarwick_Final.jpg

Tarihin tozlu sayfalarına karışan bir çağda yaşayan ilkel kadim ilahlar, dünyadaki ışığın ölmesini izlemekten zevk alıyordu. Cadı kraliçe Morgana'nın liderlik ettiği Cadılar Meclisi, Ağaç Ata'yı işgal ederek kadim ilahları fiziksel boyuta geri getirmeyi hedefliyordu. Tam da zafere ulaşacakken sırtlarından bıçaklandılar ve tüm umutlarını yitirdiler.

Ama bu lanetli görev henüz bitmedi. Gücünü yeni üyelerin katıldığı Cadılar Meclisi'ne ada ve kadim ilahların dileklerini yerine getir. Galip gelirsen, kadim ilahlar hizmetin karşılığında seni özgün ganimetlerle ödüllendirebilir...

Azabın Kucağı, Evelynn​

EvelynnCoven_Final_Comp.jpg

Karanlık. Sihir. Arzu. Cadılar Meclisi, Ağaç Ata'nın koruyucularına yenik düştükten sonra, alımlı iblis Evelynn intikam almayı dört gözle bekliyordu. Dönüşü, onu ortaya çıkaran eski büyülerden doğan lütuflarla müjdeleniyor. Cadılar Meclisi Evelynn (efsanevi) kostümü, Mağaza'dan 1820 RP karşılığında alınabilir.

Cadılar Meclisi 2021 Kartı ve Kart Paketi​

LeblancPrestigeCoven_Final.png

Kadim ilahların gücünün bir bedeli var. Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı (1650 RP) ve Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı Paketi (2650 RP), 12 Ağustos 2021 saat 23.00'ten itibaren alınabilir. Standart Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı'na etkinlik kartı, 4 Cadılar Meclisi 2021 Küresi ve 200 Cadılar Meclisi 2021 Sembolü dahildir. Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı Paketi yukarıdaki içeriklerin yanı sıra Cadılar Meclisi LeBlanc Simgesi'ni, Cadılar Meclisi LeBlanc'ı ve LeBlanc'ı da içerir.

Hem Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı hem de Cadılar Meclisi 2021 Etkinlik Kartı Paketi, aşağıdaki görevlerin tümüne (ve onları tamamlayarak kazanabileceğin çekici ödüllere) erişebilmeni sağlar.

Görevler​

CassiopeiaCoven_Final.png

Kendini kadim ilahların gücüne ada ve en çılgın kâbuslarındaki ödülleri kapmaya hazır ol. 12 Ağustos saat 23.00'ten itibaren şu görevler, kart sahipleri için açılacak. Bazı görevler kartsız da tamamlanabilecek.

Üst Alt