KURUMSAL ÜYE ✅Mobil Ödeme Bozum %50- %60✅RAZER GOLD %80✅Faturalı Faturasız Tüm Hatlar ✅Onaysız Papara %50 ✅STEAM%50 ✅ 553 233 01 04 Anında Ödeme

E-Ticaret & Alışveriş

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Mobil Ödeme Bozum Faturalı Faturasız Tüm Operatörler

Whatsapp: 0553 233 01 04
tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.https://wa.me/905532330104

TÜRK TELEKOM %50-%60

VODOFONE %50-%60

TURKCELL %50-%60

100 TL altı razer bozumlarınız için %70 oran vermekteyim 5-10 tl olan kodlarınız alınmamaktadır. Bozum yapacak kişilerin 15 TL üstü kodlar teslim etmesi gerekmektedir. Hatalı veya kullanılmış kodlar için ödeme yapılmıyor. STEAM içinde geçerlidir.

Örnek 100 tl bakiyeniz için 55 tl ödeyebilirim. Oranlar %40 %60 arasında değişmekte Günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp: 0553 233 01 04 Günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz Telefon genel olarak uçak modunda lütfen aramayınız.

Hızlı-Güvenilir

1-Gün içerisindeki durumlara göre oran değişmekte olabildiğince iyi oran vermeye çalışıyorum.
2-Güven Problemi olan kişiler için gerekli güveni sağlıyorum. İşlem sonrasında 2 dakika içinde banka hesabınıza paranın geçme garantisini veriyorum.
3-Başta söylediğiniz limit yani bakiyeniz eğer işlem başladıktan sonra değiştirmeye kalkarsanız veya limitiniz yetmemesi durumunda oranda düşüş olacaktır işlemi yapacak kişiler bu kuralı kabul etmiş olur. Anlaşılan miktarlar neyse iki tarafta buna uymalı.
4-İşleme başlandıktan ve onay smsini aldıktan sonra iadesi mümkün değildir. Yine aynı şekilde eğer ödemeyi aldıktan sonra iptal gibi bir talebiniz olursa mümkün değildir.
5-Hangi numara ile işlem yapacaksanız o numara ile iletişime geçmeniz gereklidir. Yazdığınız numara dışında işlem yapacaksanız lütfen yazmayın.

Yazan kişiler üsteki kuralları kabul etmiş sayılır.

İşlemler tamamen oyun ve oyun ürünleri alım satım ile ilgili olup, mobil ödeme seçeneği ile aldığınız ürünleri bize satmış olduğunuzu bilin. ek sorusu olana açıklamalar her zaman yapılır her saat yazabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir bozum yaptı. Teşekkür ederim

Hızlı ve Güvenilir rahatlıkla alışveriş yapabilirisniz iyi satışlar hocam

Beyler aklınızda şüphe olmasın 5 dk da şipşak hallettik 👍

1 dakikada yolladı aklınızda şüphe bile olmasın

Son düzenleme:

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Gönderi aktiftir mobil ödeme ile nakit almak isteyen varsa whatsapdan ulaşabilirsiniz

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Her zaman güncel verebilceğim en iyi oranlarla yardımcı oluyorum iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa91

Yeni üye
Tepki
1
Meslek
Öğrenci
Kendisinden az önce mobil ödeme ile bozum yaptım hızlı ve güvenilir olduğunu onaylayabilirim 1 dakika bile sürmeden parayı yolladı teşekkür ediyorum tekrardan

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Güncel bozumlara devam ediyorum.

ali gezer

Yeni üye
Tepki
1
Meslek
para babası
Hızlı ve Güvenilir rahatlıkla alışveriş yapabilirisniz iyi satışlar hocam

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Güncel bozumlara devam.

Ayazozz

Yeni üye
Tepki
3
Meslek
Aşçı
Mobil Ödeme Bozum Faturalı Faturasız Tüm Operatörler ek olarak Vodofone lira paylaş satın alıyorum.
Örnek 100 tl bakiyeniz için 55 tl ödeyebilirim. Oranlar %40 %60 arasında değişmekte
Whatsapp: 0553 233 01 04 Günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz
Hızlı-Güvenilir
1-Gün içerisindeki durumlara göre oran değişmekte olabildiğince iyi oran vermeye çalışıyorum.
2-Hangi numara ile bozum yapmak istiyorsanız lütfen o numara ile iletişime geçin. Aksi taktirde diğer numaraya yazmak zorunda kalıyorum.
3-Belirttiğiniz telefon numarasının hat sahibi ve banka hesabının sahibi aynı ise işlem gerçekleştiriyorum.

İşlemler tamamen oyun ve oyun ürünleri alım satım ile ilgili olup, mobil ödeme seçeneği ile veya diğer ödeme yöntemleri ile aldığınız ürünleri bize satmış olduğunuzu bilin ve kabul edin.
Beyler aklınızda şüphe olmasın 5 dk da şipşak hallettik 👍

Schba

Kurumsal Üye
Onaylı Üye
Tepki
2
Meslek
Öğrenci
Bozum için her saatte aktifim whatsapptan ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt