Kuluçka Makinesi Bizim İşimiz

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
Kuluçka Makinesi Bizim İşimiz
Günümüzde artan yumurta ve beyaz et ihtiyacından dolayı, bu konudaki üretim kapasitelerinin artması yani arz miktarının talepleri karşılar duruma gelmesi gerekiyor. Doğal yöntemlerle kanatlıların kuluçkaya yatması, ihtiyaca yetmiyor ve istenilen verim alınamıyor. Bu yüzden yumurtalara doğal kuluçka ortamı sağlayan kuluçka makinası çeşitleri oldukça artmıştır.

Firma her cins ve ihtiyaca uygun kuluçka makinesi üretimi yapıyor. Firmanın ürünleri tamamen hijyen kurallarına uygun ve en son teknolojiye sahiptir.
Firma, 35 yumurtalık hobi türünden, 2112 yumurtalık ticari kuluçka makinesi türüne kadar, değişik ebat ve özelliklere sahip ürünler sunuyor.

Firmanın hobi maksatlı ürünleri 36 ile 112 yumurta arası değişiyor ve ebatlarının uygunluğu ile her yerde kullanılabiliyor, ticari kuluçka makinası çeşitleri ise, 180, 240, 300, 500, 1056, 1584 ve 2112 yumurta kapasitelidir. Yumurta kapasiteleri kanatlı hayvan cinsine göre değişebiliyor.

Firmanın Diğer Hizmetleri
Firma, kuluçka makinelerinin yanında; bu makinelerin malzemelerini, aksesuarları (tüy yolma makinesi, suluk, yemlik, ısı lambaları ve otomatik viyoller gibi), civciv büyütme kafesleri, damızlık tavuk ve kuluçkalık yumurtaların satışlarını da yapıyor. Firma ayrıca, tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı da sunuyor.
https://www.berenkulucka.com/
 
Üst Alt