Küçük işletme için nasıl web sitesi kurulur ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Küçük ölçekli bir işletmenin internet mülkiyeti nasıl oluşturulur, nasıl uygun fiyata kurumsal web site kurulur ?

Çözüldü
Büyük ölçekli bir işletme olma umuduyla, küçük bir işletme için nasıl web sitesi kurulacağına dair kısa bir listeyi sizler için WF'ye özel olarak çevirdim, düzenledim, eklemeler yaptım ve yayınlıyorum. İçeriğin tamamı ve benzer içeriklere tam erişim için kayıt olmayı unutmayınız ...

• Bir alan adı ve bir barındırma şirketi seçin.
  • Yanlış anlatımlardan kaçınmak ve aynı zamanda markanızın amacını iletmek için alan adınızı yani web adresinizi (webmasterforum1.com.tr webmasterforum.com.tr ?) olabildiğince işletmenizi anlatacak, kısa ve kolay hatırlanabilir şekilde, kapsamlı seçin.
  • Doğru CMS platformunu bulmak, başarılı bir web sitesi kurmanın bir sonraki başarı adımıdır.
  • Geniş araçları için WordPress'i, yanınızda...

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Büyük ölçekli bir işletme olma umuduyla, küçük bir işletme için nasıl web sitesi kurulacağına dair kısa bir listeyi sizler için WF'ye özel olarak çevirdim, düzenledim, eklemeler yaptım ve yayınlıyorum. İçeriğin tamamı ve benzer içeriklere tam erişim için kayıt olmayı unutmayınız ...

• Bir alan adı ve bir barındırma şirketi seçin.
  • Yanlış anlatımlardan kaçınmak ve aynı zamanda markanızın amacını iletmek için alan adınızı yani web adresinizi (webmasterforum1.com.tr webmasterforum.com.tr ?) olabildiğince işletmenizi anlatacak, kısa ve kolay hatırlanabilir şekilde, kapsamlı seçin.
  • Doğru CMS platformunu bulmak, başarılı bir web sitesi kurmanın bir sonraki başarı adımıdır.
  • Geniş araçları için WordPress'i, yanınızda yönetim kolaylığı ve düşük bütçe için Wix'i ve özellikle ürünler ve çevrimiçi kurslar için
    Gizli içeriği görüntülemek için kayıt olun! kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!
    önerilebilir. Eğer bir freelancer tutacaksanız, web geliştirmenizi tecrübesiz bir kişinin ellerine bırakmak, işinizin internetteki varlığına zarar verebilir.
  • Site ziyaretçilerinizi sadık marka müşterileri yapmak için e-posta pazarlama, SEO, reklam gibi faktörler ayrıca önemlidir.
  • Kullanılacak platformu seçtiğinizde, site tasarımınızın olabildiğinde benzersiz olması, site renklerinin logonuz yada ürün ambalajınız ile uyumlu olması, kısaca sitenizin sizi yansıtması gerekir.

Artık web sitenizin büyümesini izleyebilirsiniz ve hatta reklam konusunda yardımcı olabilecek bir makalemizi daha okuyabilirsiniz ...

Benzer konularda yardım almak için kullanabileceğiniz, profesyonellerle dolu WebmasterForum'a üye olmayı unutmayınız. Her zaman soru sorabilir, görüş paylaşabilir, fikir ve bilgi toplayabilirsiniz ...

Çözüldü
Üst Alt