konu kilit.

E-Ticaret & Alışveriş
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
Site Adresi: TIKLA GİT
İstenilen Fiyat: Pm Lütfen
Sitenin Aylık Getirisi: ilgilenilmediği için yok
Sitenin Kategorisi: Dosya, oyun, script indirme Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Belli değil
Ziyaretçi Kaynağı: Belli değil
Site Tüm İçeriğiyle Birlikte Mi Satılık: Evet Tüm içerik
Satışa Hosting Dahil Mi: Evet Dahildir
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Sitenin Satışında Herhangi Hukuki Bir Problem Var Mı:yok
Özel Notlar: Bu websitesinin kayıtı ilk 2004 yılında yapılmıştır. zamanında Dosya indirme olarak kullanıldı daha sonra dosya yükleme sitesi olarak kullandıldı şuanda tekrar dosya indirme sitesi olarak kullanılmakta. Güzel bir geçmişi olan site

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
bu şahıstan kesinlikle alışveriş vb gibi şeyler yapmayın hem dolandırıcı biri hemde düzenbazın önde gideni kesinlikle birşeyler alıp vermeyin heleki bilgilerinizi kesinlikle vermeyin
boş muhabbet yapmayın. internet alemi kimin dolandırıcı olduğunu biliyor özhost ve narsunucum olarak googlede aratıldığında hakkınızda onlarca şikayet vardır. önce siz kendinize bakın sonra gelip konumu baltalayın Bu arkadaşın bu forumdan banlanmasını istiyorum yönetici arkadaşlara duyrulur gerekli dolandırıcılık kanıtlarını adminlere iletirim.

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
narsunucum ile whatsapp'da görüştüğümde Ramazan dediğiniz kişinin sizinle ilgili olduğundua belirtti

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
Siz gidin kendi pisliğinizi dolandırın. Sorna gelip konumu baltalayın... Ben sizi mi dolandırmışım ?

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
özhostun şikayetlerini getir yoksa açıkca söylüyorum ramazana zaten ilettim bunu gökhanı salacam üzerine narsunucum un iki sahibini ismini lekeliyorsun şuanda bak bu kez konyayı başına yıkarlar benden söylemesi galericileri kendin biliyon
beni tehdit etme hakkını sana kimse vermez kralınız gelsin

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
Bu konuşma kayıtlarının hepsini alıyorum. daha öncesinden tawk.to ile görüşme kayıtlarıda var hepsi zamanı geldiğinde sunulacak o zaman göreceğiz. sizi bekliyorum konyaya mı gelmek istiyorsunzu durmayın yola cıkın

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
Adım Turgay değil bu
Bunu sizin yapmadığınız ne malum :) sunucunuzdaki log kayıtlarını istiyorum

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
log kayıtları hepsi savcılığa verildi araştırma yapıyor her kimse ortaya çıkacak
adımı kesinlikle geçirin bu olayda :) böyle bir suçlama attığınız için davacı olacağım gerekli kanıtları telefon numaranızı avulata iletiriyorum

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
017b86b9-fdb6-4cab-8509-b695dddf20e0.jpg

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
sıkıntı yok bu hacklemeyi saldırı yapan her kimse senin ismini kullanmış hepsi herşey orda
zaten bir kişi var tawk.to da vb yerlerde ve bu her yerde senin ismin geçiyor artık napıyorsan yap zaten savcılığa verilmiş orda kendin gereken neyse yaparsın umurumda değil benim sitemde senin adın geçiyor orası savcıya kalmış bişey artık
benim adım geçiyorsa beni şikayet edeceksin. bende kanıtlarım ile yapmadığımı bildireceğim. burada gelip konumu baltalamanın bir anlamı yok siz bu tarz bir iftira atarak şikayetçi olursanız bende bana iftira attığınız için sizden ve hosting şirketlerinizden davacı olurum.

İftira atmak
Tehdit etmek bunları yapan sizlersiniz. birdaha düşünün simdi işine git kralını konyaya göndersen olan size olur

Geunesİnt

Eski üye
Tepki
8
bilemem savcılık herşeyi ortaya çıkartır artık kim suçluysa belli olacak ben burada emek sarfediyorum emeklerime saldırı oluyor her kim suçluysa ortaya çıkar suçsuzsan özür dilemesini biliyoruz merak etme ;)
O özürü zamanı gelince dileyeceksiniz merak etmeyin

sanalhost

Meraklı
Tepki
7
adıma kayıtlı 4 hosting domaın ısmı kayıtlıdır
sanalhost
netsunucu
narsunucum
ozhost

ben kımseye acıklama vs bır acıklama yapmam
eger bırını dolandırdıymsam parasını cebıme ındırdıysem ıspat edıceksınız
kurdum sıstemlerden 5 kurus para bıe kazanmamısım artı devlete uygun sekılde prosedur neyse tum ızınlerı alınarak yapılmıstır
arkadasım sen webının adamı degılmısın gelmısın burda benım adıma kayıtlı olan fırmalarımı karalıyorsun ıspatla gel basım ustune kuru guruldu yapma
ben evrakları bılgılerı sıte sahıbıne ıletım acık adresıme kadar patronuna selam soyle ;)

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Arkadaşlar bu tür sorunları lütfen kendi aranızda çözmeye çalışmayın. Moderator ve adminlerimize konu ile alakalı kanıt göstermeniz halinde gereken işlemler yapılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt