Kolayca Para Kazanmak İsteyenleri Konuya Davet Ediyorum.

RazadorTR

Yeni üye
Tepki
0
Herkese merhaba sizlere yeni bir uygulamadan bahsetmek istiyorum çalıştığım şirkette geliştirdiğimiz bu uygulama ile bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz detaylar ve uygulama indirme linki aşağıdadır.

78037245.png

Türkiye'nin ilk ve tek para kazandıran uygulaması İNPAKA'ya hoş geldiniz. Kolay kullanımı renkli arayüzü ile para kazanmaya başlayacaksınız !

# İnPaKa HAKKINDA

İnPaKA markası anlaşması olduğu markalardan İnPaKa uygulaması üzerinden aldığınız ( veya almasına vesile olduğunuz ) hizmet veya ürünün bedelinin bir kısmını size geri ödemeyi taahhüt eder. Ödemeler tamamen İnPaKa markasına aittir.

# SİSTEM NASIL İŞLER ?

İnPaKa uygulaması üzerinden anlaşmalı markalardan alış veriş veya hizmet alımı üzerinden çalışıyor. Sistemi anlamak için 2 örnek üzerinden gidelim.

Örnek 1: Evine internet bağlatmak isteyen ben.

Örnek 2: Arkadaşım evine internet bağlatmak istiyor

## Örnek 1

* 1. Uygulamayı indirip kendi adıma kayıt oluyorum.

* 2. Anlaşmalı markaları inceliyorum. Bana en uygun olan paketi buluyorum ve marka içeriğinde bulunan başvuru formunu kendi adıma dolduruyorum. (.Eğer uygun bir paket bulamadıysam paket seçmeden başvuru yapıyorum. Bana en uygun markayı ve paketi İnPaKa müşteri hizmetleri bulmak için bana yardımcı oluyor. )

* 3. İnPaKa müşteri hizmetleri beni arıyor. Başvuru esnasında eğer seçtiğim bir paket varsa onu yoksa tüm paketleri bana anlatıyorlar ve beğenirsem kurulum talep ediyorum.

* 4. Bu talebimi anlaşmalı markaya iletiliyorlar ve kurulum işlemlerim başlıyor. Kurulumum tamamlandığında X markada belirtilen kazanç İnPaKa cüzdanıma tanımlanıyor.

* 5. Belirtilen kazancımı profil kısmında tanımladığım banka hesabıma çekim talebi oluşturuyorum.

* 6. İnPaKa markası talebimi işlem sırasına koyarak belirttiğim banka hesabıma paramı ödüyor.

## Örnek 2

* 1. Uygulamayı indirip kendi adıma kayıt oluyorum.

* 2. Anlaşmalı markaları inceliyorum. Arkadaşıma en uygun paketi bulmaya çalışıyorum. Eğer paket bulamadıysam paketler hakkında bilgilendirme yapılması için paketi seçmeden başvuru formunu arkadaşım adına dolduruyorum.

* 3. İnPaKa müşteri hizmetleri arkadaşımı arıyor. Başvuru sırasında belirtilen paket varsa onu eğer yoksa tüm paketler hakkında bilgilendirme yapılıyor. Eğer arkadaşım beğenirse kurulum talebi istiyor.

* 4. İnPaKa bu kurulum talebini anlaşmalı markaya iletiyor ve kurulum işlemleri başlıyor. Arkadaşımın kurulumu tamamlandığında X markada belirtilen kazanç İnPaKa cüzdanıma tanımlanıyor.

* 5. Belirtilen kazancımı profil kısmında tanımladığım banka hesabıma çekim talebi oluşturuyorum.

* 6. İnPaKa markası talebimi işlem sırasına koyarak belirttiğim banka hesabıma paramı ödüyor.

Üst Alt