Kızlar Neden Vermez

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Kızlar Neden Vermez
Bir bu eksikti bunu da yaygınlaştırdılar ya yazıklar olsun diyorum. Youtube de yeni eklenen videolara bakıyor, En çok yorum alan videolar derken karşıma Kızlar neden vermez diye bir video çıktı ben merakımdan değil oradaki insanların ufacık beyinlerini görmek için açtım ve izledim.. Videoda 3 tane kız görüntü kirliliği denilebilir. Üzerinde sadece bikini denilebilecek bir kıyafet vardı ve saçmalamaya başladılar. Kızlar neden vermez..
İşte Bir Örnek
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uOohVO75wbE[/video]

Erkeğin Ağzı kokar kızlar vermez, Çirkindir Vermez, Cahildir, kıllıdır, beğenmez, canı istemez, odur budur diye saçmalamalar ile bir video yapmışlar. ve bu videoyu milyonlarca insan izlemiş o videodaki kızların adı çok af edersiniz ”Kaşar” teklemesi ile anılmış peki bu kızların annesi, Babası yok mu bu kadar rezillik içinde onlara sen ne yapmaya çalışıyorsun kızım diyecek kimsesi yok mu.. !

Her ne ise buna karşılık verip de karşıt videolar, Destekçi videolar yapan gençler de gördüm yazık utanç verici bu durumu yüceltenler de var.. Ama yorum kısmında herkes belki binlerce insan da küfür ederek o insanları kınıyor, Aşağılıyor buda onlara ders olsun bir şey yapmadan önce düşün ve doğru olup olmadığını anladıktan sonra yapman en doğru şeydir. Umarım onlar ders almış pişman olmuşlardır. Eğer olmamışlar ise de Allah islah etsin ne diyeyim kardeşim öyle bir zamandayız ki kimin ne yaptığını anlamıyorum. Zamanın gençleri diyoruz geçiştiriyoruz ama nereye kadar geçiştireceğiz bu çocuklar bizim çocuklarımız.. eğer şimdi bu gün müdahale etmezsen yarın için çok ama çok geç olacaktır. Bu gün Kızlar neden vermez videosu ile karşınıza gelenler yarın farklı bir konumda karşınızda olursa o zaman benim ne demek istediğimi anlarsınız umarım. Saygı ve sevgilerimle.

Üst Alt