Kilicaslan web

KılıçaslanWeb

Meraklı
Tepki
0
79 tl ye sektörel sprintler 10 farklı sektör özel php yazılım kullanımı düzenlemesi kolay 24 saat canlı destek hosting domain satışı e ticaret tam kurulum full entegrasyon wordpress temalar ve anahtar teslim tasarımlar web sitesini yaptigimiz müşterilere kurumsal kimlik logo calismasi hediyemizdir www.kilicaslanweb.com destek@kilicaslanweb.com

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
79 tl ye sektörel sprintler 10 farklı sektör özel php yazılım kullanımı düzenlemesi kolay 24 saat canlı destek hosting domain satışı e ticaret tam kurulum full entegrasyon wordpress temalar ve anahtar teslim tasarımlar web sitesini yaptigimiz müşterilere kurumsal kimlik logo calismasi hediyemizdir www.kilicaslanweb.com destek@kilicaslanweb.com
Yazıyı bot'la mı gönderdiniz? İmla düzeni yok, cümlelelerde anlam yok, durma yok, başlangıç yok, düpdüze gitmiş. 79 liraya web sitesi mi yapıyorsunuz domain+hosting dahil? Hiç birşey anlaşılmıyor....

KılıçaslanWeb

Meraklı
Tepki
0
Siteye girip baksaniz anlardınız biraz aceleyle yazdim hosting 99 tl domain 72 tl hazır sprintler kısa süreli 79 tl themeforest wordpress temalar açık kaynak 150 tl wordpress anahtar teslim 700 tl e ticaret gold paket 1000 tl

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Siteye girip baksaniz anlardınız biraz aceleyle yazdim hosting 99 tl domain 72 tl hazır sprintler kısa süreli 79 tl themeforest wordpress temalar açık kaynak 150 tl wordpress anahtar teslim 700 tl e ticaret gold paket 1000 tl
Siteye girip bakmadım, zira tanıtımın da amacı biraz bu diye düşünüyorum. Aksi halde tek bir link atar çıkar insanoğlu..
Neyse, acele yazının ömrü de, hafızalarda kalıcılığı da acele olurmuş.
Noktalama işareti kullanmanızı da önemle tavsiye ederim bu arada. Sonuçta şuan, burası mesela sizin tanıtıma çıktığınız, dış yüzünüz olan bir yer... İnsanlar da şunu düşünebilir, bu adam daha dilimizi doğru yazamıyor ki benim web siteme nasıl yazı girecek??

Kızmayın ve alınmayın lütfen, burası bir webmaster sitesi, gerek olumlu gerek eleştirel bakış açısı olması normaldir.
Bol satışlar, çok kazançlar, Allah çarşınıza göre pazar versin inşAllah?

KılıçaslanWeb

Meraklı
Tepki
0
Abi keşke senin kadar boş vaktim olsa da senin gibi böyle klavyenin başına geçip düzeltecek adam arasam hayalimdeki hayatı yasıyosun

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Abi keşke senin kadar boş vaktim olsa da senin gibi böyle klavyenin başına geçip düzeltecek adam arasam hayalimdeki hayatı yasıyosun
78 tane web sitesine bakıyorum, 4 tanesi okkalı e-ticaret sitesi... 2 sunucum, 3 resellerim var. Tek çalışıyorum. Ama başarıma da başarı katıyorum! Nasıl mı yapıyorum?
Senin gibi yapmayarak, planlı çalışarak, termin zamanlarını iyi hesaplayarak, daha titiz davranarak, işi daha ciddiye alarak.... Atalarımız ne demiş? İşini bilmeyen kasap-bi tarafına kaçar masat.
Mesela birazdan tenis oynamaya gideceğim. Bir gün sende umarım benim gibi yaşarsın...
Güle güle kardeşim, hayırlı işler olsun ?

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Bu arada sana küçük bir tavsiye, sadece birilerinin hazır pakedini satmaktansa biraz kodlama öğren ve özgün ol?
Yada bildiğin işi yap, tekstili...

KılıçaslanWeb

Meraklı
Tepki
0
Bu arada sana küçük bir tavsiye, sadece birilerinin hazır pakedini satmaktansa biraz kodlama öğren ve özgün ol?
Yada bildiğin işi yap, tekstili...

KılıçaslanWeb

Meraklı
Tepki
0
Mükemmeliyetçiliği o kadar benimsemişsiniz ki sözlerinizle de sürekli vurguluyorsunuz genelde mükemmel insanlar kendini bu kadar anlatma gereği duymaz bende mükemmelim bak valla mükemmelim der gibi oldu storibey bizimde yaşımız daha 30 ama 5 yıldır 60 tane tekstil fabrikasının ki (çoğu dünyaya ihracat yapıyor) ekiplerimle 7 24 sahada hizmet veriyoruz web müşterilerimi saymıyorum sen tenisini oyna golfunu oyna kanal d de zengin dizilerde napiyorlarsa ona göre planlayin hayatıniizı bizde arada vakit bulursak okey bilardo hali saha daha anadolu etkinlikleri yani ben şuan vakitsizlikten araç kullanırken yazıyorum bu mesajı tek elle hal böyleyken imla kurallarına dikkat edemiyorum

CaN

Bağımlı
Tepki
39
Yazıyı bot'la mı gönderdiniz? İmla düzeni yok, cümlelelerde anlam yok, durma yok, başlangıç yok, düpdüze gitmiş. 79 liraya web sitesi mi yapıyorsunuz domain+hosting dahil? Hiç birşey anlaşılmıyor....
@storyman hocam çok doğru söylemiş aslında bunda alınacak veya kızacak birşey yok. Biraz özen göstermeniz gerekir. Konunuzu daha açıklayıcı hale getirmelisiniz sanki biraz şey gibi olmuş yangından mal kaçırır gibi:D
Moderatörlerin bu tarz paylaşımlara izin vermesi lazım bence. Yinede iyi forumlar.

Üst Alt