Keşke Bir Heves Olsaydın

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Keşke Bir Heves Olsaydın
Bu gün bir müzik dinledim. Daha doğrusu dinleyen Erkek kardeşimdi hali ile benimde kulağıma hoş geldi sonrasında dinleye dinleye bir hal oldum Çok içten seslendiren bir yorum Sözlerini aradım ama bulamadım Aslında her insan yaşamıştır tarifi olmayan bir duyguyu ardından o duyguyu unutmak ister. Bilemiyorum bazen başarılı olmuşlardır bazen de başaramamışlardır. Bazen de başaranlar bir şarkıda o anı yaşamışlardır.
Düşünüyorum da ”Keşke bir Heves olsaydın” Kelimesi bana yakışmıyor. Bende hiç heves olmadı ki bu cümleyle birleşim.
Bir de eser içerisinde yapılan videoda sözler vardır bilirsiniz :) ”Yandı Yüreğim gülen Gözlerine” Sonra Cana doymadığın için Zalimsin, En sonunda hep ”olsaydın” yazarlar.
Böyle düşünceler için şunu söylemek istiyorum ben artık inanıyorum. Eğer gerçekten sahip çıkmadıysan sevgine, aşkına sonrasında bu üzüntüler ne diye ? Acı çekmekten zevk mi alıyorsun ? Yada olur ya insan bazen acı çekmek ister o acı bedensel acıdır. Ruhsal acıyı dindirmek için bedenine verdiğin zarardır.
Küçükken Bazı gençleri görürdüm kollarında hep çizik, bıçak darbesi, sigara yanığı.. Düşünürdüm acaba birileri mi yaptı ? Sonrasında Askerlik dönemlerimde biri ile tanıştık göründüğü gibi değildi Kollarında izler vardı.. Ona sordum bunlar ne diye ?
Bana öyle şeyler anlattı ki o anda dondum kaldım. Ruhunun duyduğu acıyı dindirmek için beden acısını hissetmek istemiş ama ruhunun acısını dindirememiş, Çare bulamamış acısını dindiren bir şey yokmuş.. Hep arabesk dinler düşünürdü.
Ben onu anlayabiliyorum. İşe Aslında Bu tür eserleri çıkaranların düşüncesini anlayabiliyorum.. Keşke Heves Olsaydın Kelimesinden arama motorlarına yada Youtube’ye yazdığınız zaman karşınıza çıkacaktır. Şimdi esen Kalın.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Hocam sizin içinizde çok gizemli birisi var, eski konularınıza hep bakıyorum; şiirler, aşk, hep enteresan mesajlar.

Üst Alt