Kartal Evden Eve Nakliyat | Salt Nakliyat

maltepeliyiz

Yeni üye
Katılım
7 May 2018
Mesajlar
4
Tepki
0
Tanıtım Açıklaması : Site ile ilgili Başlık : Salt Nakliyat, Evden Eve Nakliye ve Depolama
Firma Adı : Salt Nakliyat
Firma Kuruluş Yılı : 1985
Sitenin Ay ve Yıl : 2017
Firma Adresi : Maltepe/İstanbul/TÜRKİYE
Hizmet Verdiği Alan : Eşya taşımacılık
Site Adresi : https://saltnakliyat.com.tr

Tanıtım Açıklaması : Firmamız öncelikli Maltepe merkezli olup başta yakın ilçelerimiz Kartal, Ataşehir, Kadıköy, Sarı gazi ve Sultanbeyli ilçelerine hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Neden mi.? en kısa mesafe otoban ve akaryakıt masraflarını otomatik olarak indirimli fiyat sunmamıza olanak sağlamaktadır. Kartal Evden Eve Nakliyat ilçesine yeni kurulan yeni soğanlık ile pek çok gelişme sağlamıştır, takibinde 2018 Mayıs ayında açılan iki tane AVM dahada çok gelişmesine olanak sağlayacaktır. Bizim rolümüz bundan sonraki süreçte daha verimli sorunsuz hizmet sunmamızı ön plana çıkarmıştır.

Soğanlık evden eve nakliyat modüler mobilya de-montaj ve montajı, kırılacak ürünlerin kolileme, elektronik eşyalarınızın plan şeması ile sökülüp kurulumu ve daha pek çok önem isteyen işlemleri firmamız Salt Nakliyat - Nakliye sağlamaktadır. Yeniliklere açık firmamız gelişim ve yeniliğe açık devamlı istihdama fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

İstanbul bireysel ve kurumsal müşterilerimize kartal ilçesine bağlı Yakacık evden eve nakliyat ve Cevizli evden eve nakliyat hizmet kollarımız gününde ve saatinde sorunsuz hizmet sunmaktayız.
www.saltnakliyat.com.tr.jpg
 
Üst Alt