KARiYER ENSTiTÜSÜ™ | İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Tepki
1
iş güvenliği uzmanlığı kursu

Sitenin Adı: Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları

Site Adresi:
Kuruluş: 2009

Sitenin Amacı:
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen, Yetkili İSG Eğitim Kurumu ruhsatına sahibiz; Evet, bu tüm rakiplerimizde de var. Bir de alttakileri okuyunuz lütfen…

Sektöründe, ödenmiş sermayesi en yüksek olan Anonim Şirketiz,

TSE tarafından, eğitim hizmetleri noktasında akrediteyiz,

Stamford Quality tarafından, kalite yönetim sistemleri noktasında akrediteyiz,

Yine, Stamford Quality tarafından verilen “En İyi Online Eğitim Deneyimi - Türkiye” kategorisinde ödül sahibiyiz,

HSE MASTER tarafından İş Sağlığı ve güvenliği eğitimleri noktasında akrediteyiz,

GPTW tarafından, Çalışan Memnuniyeti noktasında #ödül sahibiyiz,

Kurulduğumuz günden bugüne kendi eğiticilerimiz tarafından hazırlanmış ve sürekli güncellenen sınav hazırlık kitabımızı öğrencilerimize #ücretsiz olarak ulaştırdık ve bu kaynak ile eğitim verdik, veriyoruz, vereceğiz.

Kendi kulvarımızda, sürekli, nitelikli ve sonuç odaklı dijital içerikler ürettik, üretiyoruz, üreteceğiz.

Kendi Uzaktan eğitim sistemimiz ile eğitim verdik, veriyoruz, vereceğiz.

Online Ders kayıtlarını kendi sunucularımızda barındırdık, barındırıyoruz, barındıracağız.

Kurulduğumu günden bugüne, hiç bir öğrencimizi, hiçbir dış kaynağa, başka bir “hoca-platform-kitap-sosyal medya hesabı” ‘na muhtaç bırakmadan, ihtiyaç duydurmadan, on binlerce kişinin yeni mesleğine ulaşmasına vesile olduk, oluyoruz, olacağız.

Üst Alt