İtiraf Dedikodu Scripti

AykhanOrujov

Meraklı
Tepki
3
Arkadaşlar merhabalar cümleten iyi günler ben bir yerel itiraf sitesi kurmak için domain ve host oladim yalnız elimde Script olmadığı için işimi tamamlayamadım bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar rica etsem Whatsapp 0534 016 35 39 yaza bilirmi

webmaster

İçerik Editörü
Tepki
154
Merhaba aramıza hoşgeldin @AykhanOrujov tşkler sanada iyi günler dilerim. Her gecen gün yeni bir proje hayata geçiriliyor lakin ilgisizlikten projeler son buluyor:( öncelikle aradığınız script ücretlimi ücretsiz mi olucak bilelim ve ona göre yardımcı olalım!:unsure:

AykhanOrujov

Meraklı
Tepki
3
Merhaba aramıza hoşgeldin @AykhanOrujov tşkler sanada iyi günler dilerim. Her gecen gün yeni bir proje hayata geçiriliyor lakin ilgisizlikten projeler son buluyor:( öncelikle aradığınız script ücretlimi ücretsiz mi olucak bilelim ve ona göre yardımcı olalım!:unsure:
Teşekkür ederim hocam çok sağolun aradığım script ücretli ama çok bütçem yok 100 150 TL arası bir script olursa çok iyi olur

webmaster

İçerik Editörü
Tepki
154
Bu fiyata biraz zor ama yinede iş olsun diye yapan olur elbette ücretsiz script istersen kurulum vs felan yardımcı olurum.

Üst Alt