İş Kurmak Neden Bu Kadar Zor?

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Mrb arkadaşlar, ben de internette kendi işimi kurmak istiyorum, ortak arıyorum ama bulamıyorum. Forumlardan bulan birçok arkadaşım oldu ama ben bulamıyorum. Aklıma bir işte gelmiyor, genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) ama ne yapsam bilemiyorum. Yapmaya yapardım ama güvenilir bir ortak bulamadım henüz, birisi yardım etsin.

candogancan

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Mrb arkadaşlar, ben de internette kendi işimi kurmak istiyorum, ortak arıyorum ama bulamıyorum. Forumlardan bulan birçok arkadaşım oldu ama ben bulamıyorum. Aklıma bir işte gelmiyor, genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) ama ne yapsam bilemiyorum. Yapmaya yapardım ama güvenilir bir ortak bulamadım henüz, birisi yardım etsin.
ortak aradığınız işin içeriğinin ne olduğu önemli ne işi kurmak istiyorsunuz ve elinizdeki miktar aslında parayada gerek yok ama siz eğer ben ofis tutacağım baya şirket kuracağım diyorsanız para önemli

candogancan

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
freelencer olarak çalışmayı öneriyorum size forumlarda ortam yapın kendinize

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
ortak aradığınız işin içeriğinin ne olduğu önemli ne işi kurmak istiyorsunuz ve elinizdeki miktar aslında parayada gerek yok ama siz eğer ben ofis tutacağım baya şirket kuracağım diyorsanız para önemli
Hocam direkt ofis tutmaktan bahsetmiyorum tabii ki, haklısınız elbette ama başlangıç sermayesi gerek tabii ki bu iş için. Bir internet sitesi, SaaS teknolojiler âlakâlı.

pikachu

www.teknoleo.com
Banlı Üye
Tepki
102
Hocam direkt ofis tutmaktan bahsetmiyorum tabii ki, haklısınız elbette ama başlangıç sermayesi gerek tabii ki bu iş için. Bir internet sitesi, SaaS teknolojiler âlakâlı.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Merhaba kurmak istediğin iş nedir? bir karara varabildin mi?
İş kurmak için bütceniz nedir?
(Genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) demişsiniz! Neler yapabildiğinizle alakalı biraz bilgi verirmisin? yardımcı olmak isterim.

sonarbold

Bağımlı
Tepki
35
Merhaba kurmak istediğin iş nedir? bir karara varabildin mi?
İş kurmak için bütceniz nedir?
(Genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) demişsiniz! Neler yapabildiğinizle alakalı biraz bilgi verirmisin? yardımcı olmak isterim.
Hocam bütçeyi ayarlayıp ilk size haber vereceğim. Şu anda yok sayılır ama biraz biriktirdikten sonra herhalde hayalimdeki şey için yeterli olacaktır. Fikiri de size danışacağım ama önce gereklilikleri yerine getiriyim.

Üst Alt