IPTV Hizmeti

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
IPTV Hizmeti
İnternet üzerinden yayınların televizyon üzerinde izlenebildiği ve televizyonunuzu bir bilgisayar ekranı olarak kullanabildiğiniz, istediğiniz programları izlerken gördüğünüz bir ürünün üzerine tıklayarak ürün satıl alma işlemi gerçekleştirebildiğiniz internet televizyonu adı altında hayatımıza giren bir yeniliktir. iptv adından da anlaşılacağı gibi internet üzerinden televizyon izleme imkanı sunan bir teknolojidir. İstediğiniz programları özelleştirip, sizin için sıkıcı olan kısımları geçebileceğiniz özellikleri vardır. Haber programlarını izlemek istediğiniz de, anahtar kelimeleri uygulama üzerinden girerek sadece izlemek istediğiniz konularla ilgili haberleri izleyebilirsiniz.

İptv Akıllı Telefonlarda Kullanılabilir Mi?
İptv teknolojisi gelişen dünyaya ayak uydurmaktadır. İnsanların hayatlarında olmazsa olmazı akıllı telefonlar ile de uyumludur. PlayStore üzerinden indireceğiniz uygulama ile android telefonlar üzerinden yayınları izleyebilirsiniz. Aynı zamanda AppStore mağazasından yine aynı uygulamayı indirerek İPhone telefonlar ve İpad ile de televizyon yayınlarını izleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Çanak Anten Kullanmak Gerekiyor Mu?
İptv teknolojisi ile internet üzerinden izleyeceğiniz yayınlar için televizyonlarınızın antenlerine ihtiyaç yoktur. Settopbox adı verilen cihaz ile modem arasında yapılan bağlantı sayesinde yayınları İptv yayınlarını izleyebilirsiniz.
https://www.iptvserver.com/
 
Üst Alt