İnform Ups

somelpaelektrik

Meraklı
Katılım
10 Ara 2022
Mesajlar
12
Tepki
0

İnform bayileri

Kesintisiz güç kaynakları (UPS), elektrik enerjisi ile beslenen sistemleri şebekede meydana gelen veya gelebilecek ani gerilim dalgalanmalarına karşı koruyan bunun yanı sıra enerji kesintisi sırasında enerji üreterek sistemin üretkenliğini sağlayan elektronik cihazlar olarak açıklanır.

Kesintisiz güç kaynakları, elektrik enerjisi ile beslenen sistemlere karşı iki görevi vardır. İlk olarak sistemi olumsuz şebeke koşullarına karşı korumaktır. Diğer bir görevi ise kesintisi sırasında bünyesinde depoladığı enerjiyi bir süreliğine sisteme aktararak sistemdeki acil işlemleri tamamlamak adına kullanıcıya zaman sağlamaktır. Özetlemek gerekirse elektriksel sistemleri besleyerek, şebekedeki dengesiz olayları düzeltilmesine yardımcı olarak sisteme düzgün ve kaliteli enerji aktarımı yapan cihazlardır.

Elektriksel şebekeler içerisinde düşük veya yüksek gerilimli voltaj sıçramaları frekans değişimleri yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda elektriksel sistemlerin bir zarar almaması ve hizmetlerin devamlılığının sağlanması için enerjinin sabit olarak aktarımının yapılabilmesi ve devamlılığının sağlanması için kesintisiz güç kaynakları kullanılabilmektedir.

İnform 6 kva ups

Diğer ups ürünlerine göre daha fazla tercih edilmektedir.
 

waudyıghuawjd

Yeni üye
Katılım
16 Kas 2023
Mesajlar
1
Tepki
0
Çok Uygun Fiyatlı takipçi satan site buldum duyduguma göre ana sağlayıcıymış kendi dataları mevcut site ismi smmbayiniz bu sitede 1tl gibi fiyata garantili 1k instagram takipçi satın alabiliyorsunuz site linki https://smmbayiniz.com/
 
Üst Alt